Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek jó Kelet-Magyarors...

Szerintetek jó Kelet-Magyarországon élni?

Figyelt kérdés
Eléggé elmaradott a nyugati régiókhoz képest, munkalehetőség alig van, posztkommunista városok mint Debrecen, és Miskolc. Sok a Putyin szimpatizáns, az országrész is olyan mint Oroszország, ez az emberek mentalitásán is érezhető, viszont a lányok is pont olyan szépek mint ott.

2023. szept. 28. 21:25
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
74%
Somogy kb. a dunántúl tiszántúlja...
2023. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
74%
#30: És Lipótváros, vagy az V. kerület? A Dunára néző épületek épületek? Nem igazán "proli" vidék.
2023. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
25%
Lassan már nyugaton se.
2023. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
75%

33

Lassan? ...

2023. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
69%

Itt irta valaki beszolaskent, hogy olvasgasd a telexet... hat en spec tapasztalabol tudok beszelni, mert szuleim dunantuliak, en meg Pestrol koltoztem le Devlacenbe az egyetem miatt. Eg es fold az itteniel es az ottaniak mentalitasa, hozzaallasa a dolgokhoz... a Tiszantul igenis tele van toxikus emberekkel. En ugy nevezem, West Balkan. Latszik, h kozel vanna Romaniahoz, Ukrajnahoz meg a Balkanhoz.

Mar nehezen birom, de alig varom, hogy diplomaval visszaklltozhessek BP-re. Es az se veletlen, hogy keletrol nyugatra koltoznek az orszagon belul az emberek, es nem forditva.

2023. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
76%
Elnezest a balkani irasmodomert. Mar ugy latszik, ennyire akklimatizalodtam a keleti mucsahoz. :)
2023. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
84%
Soros ide (Lepracen) is johetne fejleszteni a tarsadalmat, mert nagyon elmaradottak...megerdemelnek! :D
2023. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
35-ös, miért sértegeted a balkániakat? Én debreceni vagyok, de a Tiszántúlt csak szimplán Mordornak nevezem, a Balkán egy teljesen más mentalitású régió, főleg a Nyugat-Balkán. Egyébként hozzátenném, hogy én nem látok nagy különbséget a vidéki Magyarországon a dunántúli és tiszántúli emberek mentalitásában, ugyanaz a suttyó buta nép van mindenütt többségben. Nem véletlenül van 2/3-a a fidesznek és nem véletlenül voltak képesek Győrben is megválasztani a féleszű Borkait közvetlenül a botránya után is. Ennyit arról, hogy a Dunántúlon jobb a mentalitás. Budapest mivel egy világváros kicsivel haladóbb gondolkodásúak az emberek, viszont iszonyatosan közönyösek és sznobok, ráadásul nincs még egy főváros európában, ahol ilyen nagy arányú dakota lakoság lenne, és ez haza is vágja az egészet, bár ez utóbbi kérdés az egész ország sorsát megpecsételi.
2023. nov. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
69%

Gyorben nehany % tobbseggel valasztottak csak meg Borkait, aki alapvetoen nem is volt parttag.. de igy is nagyot zuhant a tamogatottsag a korabbihoz kepest, 1 het alatt sok fideszes nem is hallott rola, kormanymediaban teljes hirzarlat volt errol.

Ehhez kepest Debrecenben rendszeresen megvalasztjak a feleszu kupakos tonit es bandajat, na es itt kiserleteztek ki tobb evtized alatt a NER ujfeudalista rendszeret.

De abban igazat adok, hogy nagyreszt az egesz orszagot ugyanaz a suttyo nepseg lakja, es Pesten azert felvilagosultabbak az emberek, mar-mar tenylegesen vilagvarosi szinten.

2023. nov. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
75%

"35-ös, miért sértegeted a balkániakat? "

Mert ő is csak egy előítéletes bunkó-paraszt annak ellenére, hogy egyetemre jár, és pesti. Csak megjátsza a felsőbbrendű kúltúrlényt, azzal kompenzál. Nem a tiszántúli emberekkel van baja, hanem önmagával.

2023. nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!