Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek jó Kelet-Magyarors...

Szerintetek jó Kelet-Magyarországon élni?

Figyelt kérdés
Eléggé elmaradott a nyugati régiókhoz képest, munkalehetőség alig van, posztkommunista városok mint Debrecen, és Miskolc. Sok a Putyin szimpatizáns, az országrész is olyan mint Oroszország, ez az emberek mentalitásán is érezhető, viszont a lányok is pont olyan szépek mint ott.

2023. szept. 28. 21:25
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos tombol a nemzetelleneséggel együtt a konzervatizmus, de azon kívül nem olyan rossz.
2023. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
97%

Te hol élsz? Amit nem ismersz arról miért ítélkezel? Miért van véleményed, ha nincs rálátásod?

Én Miskolc közelében lakom. Szeretek itt élni. Itt is vannak szőke, barna, fideszes, nem fideszes, jó, rossz, szegény, gazdag, szép vagy csúnya, roma vagy nem roma, de magyar emberek.

Szóval nem értem, mi bajod van magaddal. Mondhatnám azt is kedvenc dalszövegemet idézve:

"Mondd ki vagy, és miért ítélsz, ha te sem tudhatod, meddig élsz...?"

2023. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

#10: Debrecen pl. nagyon hasonlít Moszkva MKAD-on kívüli részeire, főleg a panelok miatt, ott van az orosz főkonzulátus, az egyetemen pedig az orosz központ.


#22: Kelet-Magyarországon éltem egész életemben, és szeretek is itt élni.

2023. szept. 29. 21:56
 24/48 anonim ***** válasza:
88%
Miskolc? Miskolcon pont hogy az ellenzék nyert. Miskolc baloldali, egyáltalán nem Putyin szimpatizáns. Miskolcnak tényleg van kommunista feelingje, de ez kb csak az Avas. Közbiztonság, életszínvonal más kérdés.
2023. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos az ország keleti része a mindenkori vezetőségnek köszönhetően gyakorlatilag nem létezik.
2023. szept. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
67%
25 - a te agyad nem létezik, barom!
2023. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
80%

Kelet szebb mint nyugat. Én Közép Magyarországon élek, nincs semmi ara, csak szántók, kisebb folyók, és a főváros. Imádok a Bükkbe menni, még egy kis semmilyen lepukkant útszakasz is lélegzetelállító egy alföldi számára.


Amikor először mentem a Dunántúlra azt gondoltam hú milyen gyönyörű, aztán nem is volt annyira. Csak jobb a gazdasági helyzete, nyilván ott is van sok szép rész, de valahogy kelet gazdagabb természeti kincsekben. Dunántúlra is szívesen járok és Tiszántúlra is.

2023. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
38%
Szia barom! A 25 vagyok! Keletről jöttem, úgyhogy tudom mit beszélek. A legrosszabb hogy sajnos el is fog sivatagosodni egy része. Attól h neked megvan még a dohányboltod ahova jársz, még siralmas állapotban van az egész.
2023. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
21%
Figyu nem kell ehhez vidékre menni. Elég ha Budapesten átmész Pestről Budára. Már ott is érezhető a mentalitásbeli különbség. Pest proli, buda polgári.
2023. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
95%
29-es, ja tényleg, az óbudai lakótelepről, meg a faluházról is egyből a polgári szó jut eszembe. A Gresham palota, az Andrássy út, vagy az Operaház, meg annyira proli ott Pesten.
2023. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!