Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek jó Kelet-Magyarors...

Szerintetek jó Kelet-Magyarországon élni?

Figyelt kérdés
Eléggé elmaradott a nyugati régiókhoz képest, munkalehetőség alig van, posztkommunista városok mint Debrecen, és Miskolc. Sok a Putyin szimpatizáns, az országrész is olyan mint Oroszország, ez az emberek mentalitásán is érezhető, viszont a lányok is pont olyan szépek mint ott.

2023. szept. 28. 21:25
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
58%

#10: "Különben meg kár itt a feszültséget csinálni a két országrész között"

Nem tudom mit élveznek azok, akik hetente kiírnak egy ilyan provokatív kérdést, amiben fikázzák Miskolcot vagy mint ebben, az egész régiót.


Kérdezőnek:

"posztkommunista városok mint Debrecen, és Miskolc."


Ezek a városok ősidők óta léteztek már a "kommunizmus" előtt is. Ha még Kazincbarcikát vagy Tiszaújvárost emlegetted volna, mert azok az "átkosban" épűltek.


"Sok a Putyin szimpatizáns"

Ez milyen felmérésből derítetted ki?


"az országrész is olyan mint Oroszország"

Ez miből látszik számodra? Hátha lemaradtam valamiről, hátha te jobban tudsz valamit tőlem, a tősgyökeres miskolcitól.

(Debrecent is ismerem, másfél évig ott voltam katona, jó helynek láttam, azóta csak jobb lehet.)

2023. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
84%
Én éltem Miskolcon, Győrben, Szombathelyen és szerintem mindhárom városban rossz élni.
2023. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
78%
#12: Van aki Budapestre is ezt mondja. Mi volt rossz Miskolcban?
2023. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
97%
Azért van Miskolcon pénz.Lehet nem mindenkinek,de soksknak.Van olyan falu a környéken,ahol 60 milliós házak vannak.Olyanokat adnak el 20-30 millió között,amiket azok a falusiak nem vennének meg,akik több generáció ota ott laknak,de ugye aki megveszi nem tudja milyen.A nagy szegregátumokat leszámolva nem nagyon van mélyszegénység,inkább csak átlagos.De onnan is próbálnak sokan kitörni,ez is változik lassan.A környék szép,sok fesztivál van,színház,mozi.Lehetne még hova fejlődni az is igaz.A többi várost nem ismerem.
2023. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
97%

#14: "Azért van Miskolcon pénz."

Csak szét kell nézni Miskolc-Tapolcán vagy a Dessewffy-utca környékén, amit Miskolc Rózsadombjának neveznek. És ezek a városrészek már 50 éve is elit helyek voltak, nem most fejlesztették fel őket.

Vagy hétvégén este kimenni a Szinva-teraszra vagy a Dériné-utcába. Nem lehet helyet találni presszókban, bárokban, sörözőkben. Fiatalok előtt márkás italok, koktélok. A Frei-kávézóban, ami nem olcsó, szinte mindíg telt ház van.

A múlt hétvégén annyian kijöttek a Miskolc-Piknikre, hogy hömpölygött a tömeg a főutcán, mint az egykori Kocsonya-fesztiválokon is. Szerintem, csak az eső miatt nem ment úgy a kaja, mint máskor.

És az Avalon-park, Zips, Világbéke, Desszertem szintén nem olcsó helyek, és mégis tele vannak vendéggel.

2023. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
97%
#15: Bocs, "Déryné", nem Dériné.
2023. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
20%
Márkás italok, amiket két óráig isznak hogy te azt hidd jajj milyen milliomosok ezek is. Mit iszik? Panyolai szilva pálinkát?
2023. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
96%
#17: Nem azt isznak, hanem 15 poharas shot-okat és üveg finn vodkákat. A panyolai szivapálinka sem olcsó, de ne hidd, hogy olyan hülyék élnek Miskolcon, mint gondolod.
2023. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
89%
Most ennek a kérdésnek is mi értelme volt már? A kérdező meg is válaszotla magának amivel megvolt a magömlése és jónapot. Nem jó Kelet-Magyarországon élni, de nagyjából sehol se jó Magyarországon élni amióta kaukázusi posztszovjet türk autoríter államok a példaképei a vezérünknek. A Dunántúlon, Budapest elit környékein, vagy a felkapottabb agglomerációkban is bőven vannak olyan helyek ahol egyáltalán nem jó élni. Ahol meg igen ott olyan az ingatlanár majdnem mint Nyugat-Európában és ez Kelet-Magyarországra is igaz.
2023. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
96%
Igen, jó.
2023. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!