Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt a legabszurdabb...

Mi volt a legabszurdabb dolog, amibe a szomszédod belekötött?

Figyelt kérdés

2023. nov. 17. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Volt több érdekes dolog is, amibe belekötött, de a legfurcsább az volt, amikor azt tette szóvá, hogy milyen öltözékben nyírom a füvet nyáron. Mivel amondó vagyok, hogy ez nem divatbemutató, egy régi, elnyűtt farmerben és egy hasonló sportcipőben szoktam, ami szerinte igénytelen. Erre annyit mondtam, hogy a saját kertemben olyan cuccban dolgozok, amilyenben akarok - nyilván bizonyos kereteken belül. Amúgy utcán nem hordok ilyen cuccokat, csak a kertben és csak munkára használom őket. Természetesen azóta sem változtattam az öltözködési stílusomon, jó időben ugyanez a szerelés van rajtam :)
nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 gergelice16 ***** válasza:
A szomszéd kitalálta, hogy a telkünk egy része az övé, ezért szép lassan elkezdte áthelyezni a kerítést. Persze visszatettük, mire ő bosszúból elzáratta a gázt, ami miatt külön gázvezetéket kellett kiépítenünk. Egyébként az egész utcában mindenki őrültnek tartja azt a nőt.
nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 asus66 válasza:
0%

#9:

3 év alatt nem sikerült lejavíttatni az ajtó külső (társasház!) részét?? Bravó.Húszonévesek félméteres szemét, vagy gaz kupac mellett is elmennek a saját házuk (lakás)előtt, mert ugye nem az Ő dolga, majd valaki megcsinálja.

nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Régi építésű ház, alsó szomszéd feljött, hogy túl hangosan lépkedünk, odab*sszuk a lábunkat. Azóta megtanultuk repülni a régi, hullámos, recsegős padló felett (albérlet)
nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!