Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Svájc? Ausztria? Anglia? Ha...

Svájc? Ausztria? Anglia? Ha az ember pár év múlva családot szeretne, akkor melyik ország alkalmasabb a három közül?

Figyelt kérdés
Nyelv nem számítt,angol és német is megy.
2014. aug. 14. 14:48
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
56%
Akkor inkább németország..vagy ausztria.
2014. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
37%

Angliara szavazok, de csak mert mi itt elunk.

Mar 14 eve.

Es most 2 honapos a kisbabank.

De itt sem konnyu az elet, nehogy azt hidd.

Rengetegben van a lakhatas. Venni nem tudsz soha, mert 80-100 millio egy atlagos haz.

2 szobas lakas berlese, egy atlagos kornyeken, rezsivel egyutt kb. 700-800 ezer ft-ra szamitva.

Na most ezen kivul kaja, ruha, babadolgok, hazautazas, ilyenek. Havi kiadasunk millio felett van.

En 9 honapig kapok barmit is, itt nincs 3 ev gyed-gyes mint otthon, szoval en nemsoka jovedelem nelkul maradok.

A ferjem gepeszmernok, 1.3 milliot keres 5 ev utan.

Elotte hosszu evekig o is konyhan dolgozott fele ennyiert.

Szoval itt sincs kolbaszbol a kerites.

2014. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
92%
hmm én mindegyik helyen laktam és még Spanyolban és Floridában...inkább hazajöttem :)
2014. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

ma 14:55 első


Nyugi nem veszem el a munkahelyed,típikus magyar mentalítás,kolbász kerítés és hasonló dumák.Senkinem hiszi a kolbász kerítést,jobban meglehet ott élni azt is tudom,viszont azt én sem hiszem el neked hogy 700-800 ezer egy lakás bérlése havonta.Ugyan már...600-700 fontért havonta már lehet kapni egy 1.5-2 szobás lakást londonban.Ha jól tudom 700 font az kb most olyan 240 ezer ft küröl van.Nem kell túlozni.

2014. aug. 14. 15:00
 5/50 anonim ***** válasza:
26%
Svájc!
2014. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
44%

Akkor hidd azt, hogy tulzok, pedig igy van.

Berendezett, felszerelt lakas, Londonban. Es ennyi.

Amig nem volt gyerek, addig 1 szobasban eltunk, az volt 400 ezer kb.

Ha megnezed, otthon Budapesten a tesomek 1 garzont berelnek rezsivel egyutt 90 korul, egy tobb szobas lakas otthon is 150-200. Ne gondold, hogy itt is annyi.

De te tudod.

En normalisan valaszoltam a kerdesedre,nem kell leugatni.

Nem felek, hogy elveszed a munkam, mert itthon babazok :)

A ferjemnek meg biztos helye van, szoval ettol nem felek, nyugodj meg, csak latom nap mint nap a peldat, hogy kijonnek es pár ho mulva mennek is haza, mert nem birjak, aztan az otthoni munkajuk is ugrott.

De ha neked van ismerosod, biztos nyelvismereted, penzed, esetleg mar elore munkaajanlatod, akkor nem erhet baj.

2014. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
87%

En is Angliat javaslom neked, kint elek Londonban, bar eredetileg Irorszagba mentunk, a munkanelkuliseg miatt viszont inkabb London mellett dontottunk.

A belvarosban vagyunk, valo igaz, van olyan lakas ami 700-800 ezerbe kerul, de megnyugodhatsz mert mi is 300 ezresben vagyunk, 2 szoba+konyha, mert felre akarunk rakni hazvasarlas celjabol, nem olyan lehetetlen mint az elso valaszolo írta, vannak nagyon szep kertes hazak is London kulvarosaiban.

En azt mondom probaljatok meg, csak arra ugyeljetek, hogy legalabb ket-harom havi lakberrel vagjatok neki az utnak.:)

2014. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
65%

Hát kérdező, sztem ne indulj neki, mert álomvilágban élsz, ahogy látom.

Laktam Angliában meg íroszágban is, és pl Londonban 4-en béreltünk egy elég lepukkant 2.5 szobás lakást, és fejenként fizettünk 150 ezret. Az 4el felszorozva, 600 ezer.

És ez már pár éve volt.

nem hiszem, hogy 240 ezerért, te találsz...honnan veszed, hogy van?

de oda mész, ahova akarsz, de ha nincs előre melód legyen minimum 1 milliód ha nem több...

2014. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Szerintem költözzetek az nyugati hátárszélre, aztán Ausztriába dolgozhatsz.
2014. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

ma 15:10


Senki nem él álomvilágban,ha neki inulunk,akkor kb 2-3 millióval a zsebbe és úgy hogy az egyikünknek már van fix állása.Nem nem mosogatni megyünk.Mind a kettőnknek olyan szakmája van,amivel nem minimálbért keresnénk.


Egyébként itt van.Studió apartman 400 fontól már van.Nem csak beszélek hanem tájékozódom is.Blindre nem megyek sehova.


[link]

2014. aug. 14. 15:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!