Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti szólnátok a szomszédnak,...

Ti szólnátok a szomszédnak, ha vasárnap 1-kor kezdene füvet vágni, jó órán keresztül?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 07:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

de figyelj, pontosan erről van szó! mit kellene betartani? mint írtam, a jogszabály a csendháborításhoz meghatároz egy elég magas decibel-értéket, amit át kell lépni ahhoz, hogy az tényleg csendháborításnak minősüljön. na most a fűnyíró zaja nem valószínű h akár megközelíti ezt.

akkor milyen jogszabályt kellene betartani? ezért is írtam h bármennyire szeretnél, nem tudsz mit tenni jogi úton, hát az meg szíved joga h rosszban legyél vele, ha már neked muszáj folyton vele foglalkoznod h éppen mit csinál. ...

2015. szept. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
olyan jogszabályt alkotni ami már ezt is megtiltja, illetve néha figyelembe venni a Biblia tanításait nem csak bele a nagyvilágba...
2015. szept. 15. 09:49
 43/62 anonim ***** válasza:
Akkor költözz tanyára, de oda, ahol nincs szomszéd...
2015. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
költözz te
2015. szept. 16. 03:04
 45/62 anonim ***** válasza:

ja hogy erről van szó ......... na jó akkor értem, az ilyen vallási fanatikusokkal tényleg nagyon nehéz, és így már igazából szegény szomszédodat sajnálom :(


figyelj, ha vallási alapú ítélkezést akarsz, akkor költözz valamelyik iszlám országban, aztán majd megtapasztalod annak előnyeit ... az ész megáll komolyan sokszor.

2015. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

és akkor ahhoz mit szólnál, hogy a mi háztömbünkkel szemben, de rögtön az út másik oldalán egy diszkó van, na ugye nem kell bemutatnom, hogy az milyen zajjal jár és hogy a környékén mi megy éjszaka. és mégis működik, és mégis van engedélyük, merthogy ők sem haladják meg a küszöbértéket. az egy dolog h bent volt a zene, de eleget tettek a hangszigetelési előírásoknak, így ugyan kint is erősen hallható minden, de mégse éri el a jogszabályi értéket, azaz nem lehet bezáratni (pedig voltak már rá törekvések).

És akkor a lényeg: képzeld el, tök jól alszok, mert sosem jut eszembe a másikkal foglalkozni, van nekem épp elég bajom meg teendőm ahhoz, hogy le legyek foglalva és nem jut energiám már a szomszéd figyelésére.

Hát vmi hasonlót javaslok neked is, kösd le magad, legyen hobbyd stb, aztán mindjárt másképp látod a világot. A szomszédot meghívd meg néha egy kis esti borozásra, aztán mindjárt jóban lesztek. na sztem ennél jobbat nemtok ajánlani megoldásként.

2015. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:

dörgés villámlással mit tennél ha a megjelölt időpontban történne?


ha nagyon zavar-igyatok meg egy sört és kérd meg arra amit szeretnél.lehet,ő nem is gondol rá,hogy zavar másokat éppen a déli órákban

2015. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
Akkor imádkozz ,hogy romoljon el a fűnyírója.
2015. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fanatikus ti pogányok...
2015. szept. 17. 04:02
 50/62 anonim ***** válasza:
29%
Ezek a válaszolók már elszoktak attól, hogy a vasárnap a pihenésé, arról sem hallottak, hogy mi az az ebéd utáni szieszta,amikor nem csak füvet nem nyírunk, csak ha nagyon muszáj, de akkor sem délben, és arról sem, hogy akkor még telefonon sem zavarunk mást, mert lehet, hogy lepihent. Ezek már az elmúlt 40 év emberei. Sajnos.
2015. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!