Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti szólnátok a szomszédnak,...

Ti szólnátok a szomszédnak, ha vasárnap 1-kor kezdene füvet vágni, jó órán keresztül?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 07:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
52%

Azt hittem hajnali 1:D

Nem, nem szólnék, valaki csak vasárnap ér rá. Meg nehogy már ne lehessen pihenni egy kis fűnyíró hangtól.

2015. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
Jahh,most vege a funyirasnak,jon a fa fureszelese...
2015. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
63%
Semmit. Nem vagyok olyan viszketeg szomszéd aki egyből rohan pereskedni ha a másik bármit is "zajong" Vasárnap, olyan nap mint a többi, millió ember akkor is dolgozik ,nem otthon pihenget. Rájuk milyen törvény vonatkozik,akik pl csütörtök nappal tudnának aludni éjszakai műszak után?
2015. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim válasza:
100%

Nyírd le nála is a füvet rendszeresen, akkor nem fog zavarni, hogy neki mikor van ideje.

Egyébként egy normális szomszédi kapcsolat esetén mindent meg lehet beszélni.

2015. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:
Ezért tart itt ez az ország...
2015. szept. 9. 03:56
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

Hol? Es miert?

Pl ott,hogy egyik valaszolonal hetvegen csak delelott nyirhatja?


Egy ora. Alszol egykor? Nem hiszem.viszont az en kornyekem hajnali 5-kor igen, es ez az idiota akkor allt neki. Volt, hogy este 8-kor, de kanikulaban elnezem.


Hol kene tartani? Mindenkit jelentgetni? Vagy senkinek se melozni egy hetkoznapon,hogy akkor vagja? Tenyleg csodas lenne.

2015. szept. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
57%

amúgy pontosan! ennyi rosszindulatú embert, mint nálunk, sehol máshol nem találsz. mi a frászt érdekel téged, hogy mikor nyírja a füvet? a következő lépés gondolom az lesz, hogy felnyomod az apeh-nél. szal tényleg ezért tart itt az ország :(((

hogy egem miért nem zavart sose h felettem 3 kisgyerek rollerezik vagy mi a frászt csinál a parkettán és kb leszakad a mennyezet és mégse jutott eszembe egyszer se felmenni cirkuszolni ....

2015. szept. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:
Tiszteletben kéne tartani mások nyugalmát, jogunk van hozzá!
2015. szept. 9. 07:14
 19/62 anonim ***** válasza:
74%

Babám, aki fáradt, az fűnyírás MELLETT is tud pihenni, a többi csak szr duma!


Egyébként igen, jogod van hozzá, neki meg joga van tisztán tartani a kertet, és ha cak vasnap van rá ideje, akkor olyankor teszi.


Ha meg átlógna a gaz, azért akarnád jelentgetni.


Nevetséges vagy!

2015. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
91%

A masik szomszed, ha tudta, hogy anya ejszakas, vagy latta egesz heten leengedve a redonyt, nem nyirt fuvet 3 -4 ora elott. Az ilyen foleg ritka. Viszont nem sokan tartjak tiszteletben,hogy van ejszakas muszak is, megse jelentgetunk semmit, hetkoznap nappal van, dolguk van. Meg a hulye zenelos autonak is. Bar, aki a haz elott megall rikacsolni, mikor latja, azt az eszehez merem. Volt,akit kihivtam a teraszra anya szobaja mellol,erre azt terjeszti,hogy bunko vagyok,kidobtam.



Viszont a vasarnap delutan nem tartozik ide. Van, aki csak hetvegen van otthon, szombaton kifujja magat, vasarol,mert vasarnap nem tud, vasarnap meg dolgozik otthon.

2015. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!