Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kiakadnátok, ha a szomszédotok...

Kiakadnátok, ha a szomszédotok egy hete minden éjszaka a porszívót nyomná be mert szívja a gyereke orrát aki beteg?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 16:16
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Én szívom a gyerekem orrát...

Minden este fürdés után megteszem, de éjszakára újra bedugul neki. Kap orrcseppet is, de nem sokat ér.

Szomszédunk, meg balhézik :/ Igyekeztem vele normálisan megbeszélni, hogy nem direkt csinálom és hogy elnézést a kellemetlenségért, de nem jutunk közös nevezőre.

2015. dec. 10. 16:32
 12/43 anonim ***** válasza:
83%
Mi van veled # 4???? Rendőrség meg gyámügy a takony miatt? Az orrszívó használata nem bántalmazás,hanem megkönnyíti a légzést és megakadályozza az arcüreggyulladás kialakulását. Majd ha a kialvatlanságtól,gyulladt arcüreggel sikít a gyerek kínjában gondolom azt kellemesebb lesz hallgatni. Ez nem "olyan kedvem van,hogy bulizok éjjel" kategória,gondolom a szülő sem jó kedvéből csinálja,hanem hogy jobb legyen a kicsinek.
2015. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
38%

Nem értek az ilyenekhez, de nyilván a gyerek érdekében teszi, ez van. Ugyanúgy nem akadnék ki, mint a gyereksíráson sem, max. felhangosítanám a metált. Éjjel nem szoktam aludni ugyanis, csak hajnaltól.

Ha aludnék, könnyebb lenne, mivel engem a világon semmi nem ébreszt fel a szomszédból, ami halkabb, mint egy ágyú.


De azért örülök, hogy cca. 50 méteres körzetben nem lakik senki más (a páromat leszámítva, de ő csendben alszik egész éjjel)...


De nincs erre a célra valami halkabb eszköz? Ha én beteg gyerek lennék, eléggé utálnám, hogy mellettem ilyen zaj van, oké, hogy jobb, mint a megfulladás, de mégis felborzolna.

De mondom, ehhez nem értek.

2015. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Nem szedem ki az agyát vele. Annyira szív amennyire ki jön aminek ki kell jönnie.

A gyermekem meg nem sír közben.

2015. dec. 10. 16:35
 15/43 anonim ***** válasza:
79%
Jót nevettem a gyámügyes válaszon és a nagyon okos 66%-os válaszolón. Ha szívni kell, akkor szívni kell. A szomszéd ha ennyire sötét, balhézzon.
2015. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Van erre halkabb eszköz ami kézi pumpás, de az

semmit nem ér, ha a gyerek orra rendesen be van dugulva :/

Pedig azzal próbálkoztam volna először, hogy ne zavarjak senkit.

2015. dec. 10. 16:38
 17/43 anonim ***** válasza:
61%
Figyu, babát várok, és már ott figyel a szekrényben a porszívó-orrszívó. Ennyit erről, pedig 10 emeletesben lakunk a párommal. Merjen valaki szólni!
2015. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Nem nem izzad, nem feszül meg a teste, és nem folyik sehova hátra testnedve.

De ha nem szívom ki az orrát, na akkor nem kap levegőt.

Van neked gyereked, vagy csak okoskodsz?

2015. dec. 10. 16:44
 19/43 anonim ***** válasza:
25%
Gabica szegény gyerked...Meg a szomszédaid! Nekem szólnál be agonvernélek. Ki kell találni mást, elvinni orvoshoz. Engem se szívogattak, a szüleimet sem, pedig mind voltunk betegek de megoldották.
2015. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Milyen kedves,hogy kölöknek hívod a saját gyermeked.
2015. dec. 10. 16:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!