Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kiakadnátok, ha a szomszédotok...

Kiakadnátok, ha a szomszédotok egy hete minden éjszaka a porszívót nyomná be mert szívja a gyereke orrát aki beteg?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 16:16
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
64%
Látszik a válaszokból, hogy kinek van/volt gyereke :-) Hadd puffogjon a szomszéd, a gyerek az első. Én is szívom az enyémnek, amikor csak kell. Jobbulást a kicsidnek!
2015. dec. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
68%

19.es válaszolónak :)


Én meg azt verném agyon, aki éjjel bekopog, hogy ne orrszizzam a gyereket. Látszik, hogy neked bentmaradt gyerekkorodban a takony, mert az agyad is elöntötte :D

2015. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
56%
Nincs mit tenni! Sajnos nincs megfelelő szer orrfolyás ellen, ami varázsütésre elmulasztaná a náthát! Főleg a gyerekeknél veszélyes, ha nem tudják kifújni rendesen az orrukat,mert tovább terjedhet, és komollyá válhat a felső légúti fertőzés.
2015. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyen agyament ős anyákat kidob a tb ám a lakásból, én biztos nem tűrném, nehogy már még nekik álljon feljebb: D micsoda nép ez?
2015. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 elwera ***** válasza:
31%
Érdekes én fel tudtam nőni úgy, hogy soha nem ért az orromhoz még porszívó. Anyám megtanított orrot fújni kis koromban.
2015. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes, hogy te már csecsemő korodban is fújtad az orrodat, más meg még nem.

Inkább szerencséd volt, hogy orrfújós korszakod előtt semmi komolyabb nyavalyát nem szedtél össze, ami rámehetett volna az arcüregedre, vagy a füledre. Nem minden kisgyerek ilyen szerencsés.


Egyébként a másfél éves kisfiam is próbálkozik már az orrfújással, de messze nem olyan hatékony, mint az orszi-porszi.

2015. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
57%

4 gyerekem van. Elég kemény egy "kis nátha", főleg éjszaka, amikor sűrűn felébred a gyerek az orrdugulás miatt. Esti altatás előtt mindig kiszívtam az aktuális betegnek az orrát, és ha nagyon kellett volna éjszaka is megtettem volna, csak gondolnom kellett a szomszéd szobában alvó többi gyerekre, így kisérleteztem: A legjobb az anyatej csöppentés volt az orrba, pillanatok alatt használt, és viszonylag sokáig kitartott. Hátrány: A baba nem szerette. A másik a kamilla tea cseppentés, de errek már annyira nem emlékszem, mert az anyatej addig kitartott, amíg meg nem tanulta kifújni az orrát. Viszont csökkenti a gyulladást. Egy éves kora után nátha esetén nagyon jól bevált a hársfatea mézzel. Hamarabb elmúlik a nátha.

De ha szomszéd lennék, el tudnám viselni azt a kis időszakot, amíg felépül a gyerek. Néha én is éreztem kísértést, hogy elővegyem az orrszívót. :)

2015. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
82%
Ha ráteszel a porszívóra egy paplant, és csak a levegő kifújónál hagysz rést, lényegesen halkabb lesz a porszívó. Hangtompító....
2015. dec. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda hülye az első hozzászóló meg az is amelyik hívná a rendőrséget meg a gyámügyet istenem... Olyat röhögnének rajtatok :)A mi 14 hónapos kislányunkkal 3 olyan hét is volt amikor megfázott egy kicsit (szerencsére lázas még nem volt) és úgy el volt dugulva az orra hogy nem tudott levegőt venni.Szürcsögött szipákolt köhécselt.Mindig hoztam a porszívót hajnali 2-kor és kiszívtuk hogy könnyítsünk rajta.Szomszéd teljesen le van szarva!!!Majd ha neked lesz gyereked és ilyennel szenved a kicsi te is segíteni fogsz rajta!Régen is megoldották porszívó nélkül?Akkor gondolom oltásra sem viszed espumisant sem adtál neki sem tápszert sem semmit sem mert azelőtt is megoldották...Gondolkozzál már!
2016. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
50%

"Szomszéd teljesen le van szarva!!!"


Bírom ezeket az ősanyákat... gondolom, akkor is leszarod, mit csinál a szomszéd, ha bulit rendez és hajnalig dübörög a rock :D

2016. szept. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!