Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kiakadnátok, ha a szomszédotok...

Kiakadnátok, ha a szomszédotok egy hete minden éjszaka a porszívót nyomná be mert szívja a gyereke orrát aki beteg?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 16:16
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
21%
Ősanya :D Oké!Szóval hajnalig tartó rock buli illetve fél perces orrszívás a beteg gyermekednek - nyugodtan vonjál párhuzamot a két dolog között, ez a hasonlat téged minősít!Minden szomszéddal jó a kapcsolatunk. Alkalmazkodunk egymáshoz.Alattunk 2 emelettel van egy néhány hónapos csecsemő aki szokott sírni és időnként halljuk is.Sosem mentem még le a szüleihez hogy ne sírjon a csecsemőjük...
2016. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Zsöff85 válasza:
37%
Én azon akadok ki, hogy vannak olyan elmeroggyant emberek, akik ettől kiakadnak. Panelban laktunk, nem 1x szívták az alattunk lévő szobában a kislány orrát, nem volt halálos. Tolerancia emberek.
2019. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
az én szomszédom három hete fúr, akármilyen szomszédra elcserélném (kivéve olyanra, aki Fásy mulatót hallgat). porszívót én egy pók miatt is bekapcsolom akár éjjel is, szerintem ki lehet bírni.
2019. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!