Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinalja ha a szomszéd...

Mit csinalja ha a szomszéd azért csónget meg kopog át állandóan mert sír a kisbabám és őt zavarja meg nem tud aludni és ordít a szomszéd nő? A gyereket nem tudom lehalkítani újszülött dec 24 született mi lesz késöbb!? Sajat lakas neki is nekem is

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 18:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%
Ne most hívd ki, hanem hétfőn menj be feljelentést tenni.
2015. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Azt mondja ne reagaljunk a csengetésre mst is áll a bál veri az ajtót
2015. dec. 31. 21:56
 13/22 anonim ***** válasza:
6%
Onts a nyakaba jeghideg koszos felmosovizet.
2015. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%
Szívesen pofanvernem! Férjed tárgyaljon vele. Hétfőn irány a rendőrség. Mindennek van határa.
2016. jan. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
Rosszul történt a bejelentés, azt mondd, hogy féltek, hogy rátok töri az ajtót és randalírozik és rongálja az ajtót. ;)
2016. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem igazán vették komolyan a bejelentést . Mondták beszéljük meg a dolgokat a rendőrség nem tud mit tenni.és boldog új vet kívántak ennyi volt.. Azóta ma hallgatjuk a tankcsapdat teljes hangerőn...
2016. jan. 1. 16:02
 17/22 anonim ***** válasza:
24%
De, a rendőrség tud tenni, ha személyesen mész be.
2016. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
Hát amióta odaértem, hogy meddőségi kezelésekre járt, azóta őszintén szólva sajnálom szerencsétlent... neki nem lehet gyereke, így szar lehet a nap 24 órájában hallgatni, hogy másnak meg van. Én összeszedném magam, átmennék, megmondanám neki, hogy 1) elnézést a zajért, de egy kisbaba ezzel jár, később majd jobb lesz, 2) sajnálom, ha nem lehet gyereke, de erről nem te tehetsz, és reméled, hogy sikerül majd neki is, 3) vegyen zajszigetelő fülvédőt, vannak egész jók (ne füldugót, mert az semmit nem ér).
2016. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%

Azóta ma hallgatjuk a tankcsapdat teljes hangerőn...



többi szomszédot nem zavarja, ha többen telefonáltok, akkor kijönnek, személyes tapasztalat

2016. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem nem zavarja kérdeztem, és nem igazán hallani ki a folyosöra sem csak halkan, de a szobankban sajna úgy hallani mintha ott szólna. Ugye falszomszedok vagyunk, és a szoba utan van meg a konyha folyosó wc fürdő csőkakásszerű hat ilyen az elrendezés..,szélső lakó masik szomszeda meg nincs...
2016. jan. 1. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!