Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 500 méter miatt autóba ülni...

500 méter miatt autóba ülni nem bunkóság?

Figyelt kérdés
Falun lakom Pest megyében, és a vonatállomáson gyakran látok egy középiskolás korú lányt, amint leszáll a vonatról, beül egy autóba amivel már várja valami családtagja, majd utaznak mintegy 500 métert és beállnak a házuk udvarára. Én ezt érteném, ha esne az eső, vagy szakadna a hó, vagy ha éjjel fél kettő van, és az apuka félti a pici lányát éjszaka az utcán, hát rendben van. De kifejezetten napsütétses sétaidőben is ezt csinálják, ami engem teljesen kiakaszt, pedig nem vagyok egy mérgelődős típus, nagyon ritkán húzom fel magam dolgokon. Viszont fosszilis tüzelőanyagot égetni csak azért, hogy a kislánynak ne kelljen a verőfényes napsütésben 5 percet sétálnia, hanem helyette 2 percet autókáznak - szerintem felháborító. Mehetne biciklivel, ugyanannyi időbe kerül (ott szoktak engem beelőzni a biciklimmel, mielőtt befordulának az udvarukra, tehát ugyanannyi idő). vagy csak nekem vannak irreális elvárásaim az emberekkel szemben? Nem merek szólni nekik emiatt, mert 1) igazából nem sok közöm van hozzá, 2) akiben annyi jóérzés nincs a környezet (természet) iránt, az lehet hogy nem venné jónéven, és nem akarok konfliktust.

2016. máj. 17. 09:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
52%
mindenki úgy él ahogy akar,én például nem azért vettem 3.5 milláért új autót hogy gyalogoljak,mint egy kivert kutja!-
2016. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 zlaci1 válasza:
Egy svéd gyárigazgató mesélte nekem, hogy ő kerékpárral jár be dolgozni. Miért? Mert ezzel bizonyítani akarja azt, hogy fiatal, mozgékony, el tudja látni egy cég vezetését. (Más nép, más gondolkodás)
2017. febr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!