Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ilyen szobatárs-...

Mit csináljak ilyen szobatárs-helyzetben?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok egyetemen. Felvette mellém a szobát egy csaj de a szimpla jelenléte is frusztrál. Nem szereti ha feljönnek hozzám, túl csendes, szinte hullahangulatom van tőle.. de ezen kívül több embernek sem szimpatikus. Tudom, hogy nem fogunk jól kijönni. Imádok kollégista lenni, de nem egy hulla mellett. Mindenre rányomja a hangulatot.. Teljesen a végletek vagyunk. Mit kezdjek ilyen helyzetben?

2016. szept. 8. 16:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálom szegény szobatársad 😔
2016. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem néztek meg a barátoknál filmet? Miért kell a kollégista szobatársadnak alkalmazkodni?
2016. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mint már mondottuk...költözzetek szét...

Megértjük, hogy társasági ember vagy, de a társasági életed sajnos, mivel van egy szobatársad így rá is tartozik.

És légyszíves ne akarj akkor filmezni meg traccspartit rendezni, mikor ő is ott van, mert lehet tanulni/pihenni szeretne.

Az ilyeneket nem tudod máshol elintézni? Te mennyire vagy tekintettel rá?

Hulla hangulata szerintem miattad van...

2016. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hullahangulatom lenne egy tapintatlan pi.na miatt.
2016. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint itt most rád gondoltam. Nem a rendes csajra.
2016. nov. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!