Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért ilyen értetlenek,...

Miért ilyen értetlenek, buták, pofátlanok az emberek?

Figyelt kérdés
A szomszédom, értsd ezalatt azt, hogy : a mellettük levő panelban (tízes), talán nem is a falszomszéd, hanem eggyel alatta levő lakó, hetek, hónapok óta éjjel nappal zenét hallgat , a tv, rádió üvölt nála. Most is. Pár órája elborult az agyam, majdnem szét vertem a falat, valaki vissza dörömbölt, közel mentem a falhoz és üvöltve elküldtem az anyjába. Csend lett pár órára. Hallom most megint, halkabban, de valami szól nála. Megfogadtam, hogy fogok egy selejtes fülest és holnap, holnapután átmegyek és megkeresem és a nyaka köré tekerem. Magától nincs annyi esze egy embernek, hogy feltegyen a zsíros fülére egy fejhallgatót ?

2018. márc. 4. 02:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Modern zenét hallgat a mammer?

Betojás! Sokszor tényleg nehéz megállapítani, honnan is jön a hang.

2018. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
Vagy: nyanya meghalt és eladták a lakást vagy ami mégrosszabb, hogy beköltözött az unoka vagy kiadták kis fiatal nyikhajoknak ...és igen, létezik, hogy valaki képes 24 órában zenét hallgatni. Volt ilyen szomszédom és van is. Drogos gechi mindegyik. Az én idegrendszerem annyira ráment a 10 emeletesben a felettem lakó zajongására, hogy már nyugtatókon éltem. Most átköltöztem házba és így már hiába dübög a szomszédban a tüc-tüc drogos zene ...persze ha egyszer kilép a kapuján, akkor csak megfogom szorongatni a torkát. Csak úgy mellékesen ki a fene tudja szeretni ezt a monoton dübögő zenét?
2018. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Úgylátom itt is van ilyen suttyó (aki lepontozott)
2018. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
14%

De szar eleted lehet, ha a vasarnapod igy toltod, ahelyett hogy mennel valami origramra, es kikapcsolnal....

De az is elarul rolad mindent, hogy itt agreszorkodsz a neten, fenyegetozol, aa rendort is hivsz, de higy bekopogj es megkerd, hogy hallkitson... na ahhoz kell am az intelligencia!

2018. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Csöngess be hozzá első körben. Van, akinél ez is változást eredményez (nálam pl. lejött az alsó szomszéd szólni, hogy mikor este 11-éjfél körül a konyhában hallgatom a rádiót, az hozzá felhallatszik, és zavarja. Elnézést kértem, azóta nem hallgatom este a rádiót, és nappal is csak halkabban, tényleg fogalmam se volt, hogy áthallatszik).

Alattunk viszont egy visítozó neveletlen gyerek lakik, akikhez mikor lementem szólni, hogy aludni, dolgozni, élni nem lehet itt a napi 15 hisztirohamtól, akkor közölték a kedves szülők, hogy ez egy gyerek, nincs mit tenni.

Aztán felvettem a visítását telefonnal (hogy mennyire hallatszik fel a lakásomba), kiraktam a lakótelep közös facebook-csoportjába, ahol darabokra szedték az anyukát, majd aprópénzzel megtöltött befőttes üvegeket oktojáltam az asztalomra (a gyerekszoba fölötti szobám a "dolgozószoba"), és minden egyes alkalommal, mikor a gyerek sikított, elkezdtem püfölni az asztalt, mint állat. Érdekes módon fél perc alatt el tudják hallgattatni azóta, hogy tudják, hogy hallom, és hogy ki is bacok velük nagyon, ha nem tesznek valamit.

2018. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
*a felső szomszéd jött le. Alattunk a gyerekesek laknak.
2018. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok embernek, gőze nincs arról, hogy mit jelent az: tekintettel lenni másokra.
2018. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

#14:


Ahogy ehhez a stílushoz is ugye, kőbunkókám.

2018. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

# 14: Az ilyenhez nem csengetni kell, hanem egy az egyben rárúgni az ajtót.

Mindegy most már begorombult másik két hozzátartozóm is, háború van :D

2018. márc. 6. 19:49
 20/24 A kérdező kommentje:
Mégiscsak az öregasszony csinálja, ide hozott valami fiatal bakot. Én mondjuk nem foglalkoztam vele soha, de régebben is voltak pofátlan húzásai, amit mind a mai napig megtartott. Az ajtaja előtt eldobnak egy szemétdarabot, aztán lerugdalja a mi szintünkre. Tegnap előtt tesóm vissza dobta az ajtaja elé, pár óra múlva megint itt volt előttünk a csoki papír.
2018. márc. 6. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!