Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért ilyen értetlenek,...

Miért ilyen értetlenek, buták, pofátlanok az emberek?

Figyelt kérdés
A szomszédom, értsd ezalatt azt, hogy : a mellettük levő panelban (tízes), talán nem is a falszomszéd, hanem eggyel alatta levő lakó, hetek, hónapok óta éjjel nappal zenét hallgat , a tv, rádió üvölt nála. Most is. Pár órája elborult az agyam, majdnem szét vertem a falat, valaki vissza dörömbölt, közel mentem a falhoz és üvöltve elküldtem az anyjába. Csend lett pár órára. Hallom most megint, halkabban, de valami szól nála. Megfogadtam, hogy fogok egy selejtes fülest és holnap, holnapután átmegyek és megkeresem és a nyaka köré tekerem. Magától nincs annyi esze egy embernek, hogy feltegyen a zsíros fülére egy fejhallgatót ?

2018. márc. 4. 02:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Már más lakó is csengetett hozzá, de nem nyit ajtót. Délután 17:00-tól másnap reggel úgy 8:00-ig szól nála a zene, utána kuss van. Nincs meghalva, mert mint Rócsesz bárónő úgy jár kel a környéken.
2018. márc. 6. 20:12
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ragasszátok le a csengőt szixszalaggal, ha nem nyitja ki ;)
2018. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy az emberek bepipulnak, ha zajonganak körülöttük. A rendszeres zaj miatti stressz, és kialvatlanság agresszívvá teszi és megbetegítheti az embereket. Kivéve a pszichopatákat, rájuk nincs hatással az ilyesmi sem, általában a javíthatatlan zajongók is közülük kerülnek ki.


Jó lenne, már ha a törvény az áldozatokat védené, és nem kényszerítené őket a hozzászólásokban is leírt bosszúállási módszerekre, hogy visszaszerezhessék nyugalmukat.

2018. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23: ugyanmár. A törvény megvédi a tisztességes állampolgárt? Na ne röhögtess. Ma az erősebb kutya bszik elv érvényesül Magyarországon. Az emberek megszavazták állami vezetés szintjén. Ez kell nekik, ezt tartják elfogadhatónak.
2018. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!