Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd 2 hete fúr, mit...

A szomszéd 2 hete fúr, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

És novemberig tartana. Ezt nem akarjuk elviselni mert kisbaba van nálunk a családban és kell neki a pihenés.

Amúgy a többi lakó sem örül ennek. Azzal a szomszéddal nem lehet szót érteni. Mikor a kisbabára hivatkoztam csak vállat vont és mondta hogy jelentsem fel ha akarom. Igazi bunkó.


2018. jún. 28. 18:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
"Vérmama", mert le akarja tudni fektetni a kifizetett otthonában a gyerekét pihenni, vagy netán ő maga szeretne tudni pihenni a saját lakásában, értjük :D. Meg kellene érteni, hogy van a tanya meg van a társasház. Tanyasi mentalitással nem társasházban kell élni. Társasházba az való aki maximálisan tiszteli a többi lakó nyugalmát.
2018. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

Kedves mindenki!

Én egy 18 éves tapasztalatlan ember vagyok, egy hete van érettségim. Lehet én vagyok a hülye, de miért ennyire természetes, hogy egy felújításba beleszól egy szomszéd? Úgy értem, hogy annak az embernek az a néhány szoba a saját lakása, az ő tulajdona. Miért kell összeesküdni ellene, csak mert fúrni merészel?

2018. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
#11, itt a kérdező a tanyasi, aki, idézem: nem akarja elviselni, hogy a másik hétköznap napközben dolgozik a saját lakásán.
2018. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%

13-as


Társasházi: a lehető legrövidebb időn belül elvégzem a felújítást mert egy nagy közösségben élek és elég intelligens vagyok alkalmazkodni ehhez a körülményhez.


Tanyasi: nem érdekel a többi ember ezért kimegyek lakni a tanyára. Itt viszont ráérek hónapokig ütni, verni, fűrészelni, kalapálni meg fúrogatni, mert egyedül élek, senkit nem zavarok.


:)

2018. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
68%

Azért majd ha a gyerek felnő, és labdázik (nem szivacs labdával, motorozik (műanyag kerekűvel), és futkározik (cukin dübödörgve HÓNAPOKIG), akkor is legyél ilyen türelmetlen, és mond meg a pujának, hogy "két hetet adtam, nem többet!".


Vigyél a fúró szomszédnak sütit, aztán kérd meg, hogy délben 1 órát pihenjen, míg sütizik, mert a gyerek pihenne.

Aztán 8-16:00 ig ez a lakóházak átka...


Lift mellett laktunk 1 évig egyszer, hát kit jelentsek fel, hogy nem szigetelték le a liftajtót?

Akármikor (ismétlem: akármikor) ha hazajött valaki, felébredtünk a bádog csörrenésére...


Kit jelentsek fel ezért?

2018. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%

Nalunk annak szoktak a tanyat javasolni, aki fel mer haborodni azon, hogy tarsashazban hallja a masikat. Nem azt kovezik meg, aki a zajt okozza.


Amugy ismeros meselte anno, hogy mikor kopogtattak az ajton felujitas alatt, es megkerdeztek, hogy meddig fog meg tartani, akkor azt valaszoltak, hogy "ameddig kesz nincs". Magyaran senki nem fogja felbehagyni a munkat, csak mert XY-t zavarja. Oruljetek egyebkent, hogy vannak olyan rendesek, es kiirjak, a mi felso szomszedunk pl sz@rik nagy ivben mindenkire, de foleg rank.


Es ha mar ot emlegetem, van egy kisgyereke. Fel 10kor siman nekiall rohangalni, hetvegen, mikor mi pihenni szeretnenk, atjon a kis baratnoje, es este 9ig a hangos vihogast es szaladgalast hallgatjuk, majd' bereped a plafon. Szoval ne aggodj, hozzatok is fognak meg jarkalni, hogy csititsd le a gyereked, mert mas csendet szeretne.

2018. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
42%

"Tűrhetetlen, hogy az a csecsemő napok óta megállás nélkül visít! Elnyomja a foci VB-t a TV-ben! Tessék intézkedni, képviselő asszonyság!"


Titeket meg ehhez hasonló mondatokkal fognak támadni. :[

2018. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%
Kismama a legrosszabb szomszéd. A gyereke egész nap visít, de ha valaki fúrni mer akkor azért rögtön szól.
2018. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
rohadt nagy szívás ám munka mellett a hazirendet betartva sajat kezűleg felújítani. végtelen projekt.
2018. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
53%

És?


Igaza van... őszintén, senkit nem érdekel, hogy gyereked van, most attól mindenki álljon vigyázzba 3 éven át? :D


Felejtős, ők nyugodtan felújíthatnak a házirendben megszabott időponton belül.


Más: a te babád viszont éjjel is felüvölti majd a szomszédokat, akkor jelentgessenek fel téged is? :D

2018. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!