Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd 2 hete fúr, mit...

A szomszéd 2 hete fúr, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

És novemberig tartana. Ezt nem akarjuk elviselni mert kisbaba van nálunk a családban és kell neki a pihenés.

Amúgy a többi lakó sem örül ennek. Azzal a szomszéddal nem lehet szót érteni. Mikor a kisbabára hivatkoztam csak vállat vont és mondta hogy jelentsem fel ha akarom. Igazi bunkó.


2018. jún. 28. 18:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
59%
Egyéb: az ember DOLGOZIK 8-16-ig, felújítani a MARADÉK idejében tud, kb. este 7-8-ig, amíg a házirend is engedi. Ennyi.
2018. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Míg panelban laktam, nekem is volt kisgyerekes felső szomszédom. Mielőtt megszületett az első gyerekük, kb. 2 hónapig újítottäk fel a lakást, de mivel munkaidőben csinálták, egy szót nem szóltam érte. Megszületett az első gyerek, éjszakai sírás/orrszívó, de kultúráltan elnézést kértek, meg ugye pici gyerek, azért sem szóltam. Viszont mikor 3-4-5 éves lett, és a lejárólapozott lakásban szombat délután/este órákon keresztül rodeózott a műanyag kismotorjával (meg sok egyéb), anélkül, hogy bárki is rászólt volna, azt nem hagytam szó nélkül. Amúgy ez a zörgés annyira hangos volt, hogy az én alattam lakó szomszéd nekem szólt, hogy nem tudnak tőlem pihenni, én meg felvilágosítottam, hogy a mi felső szomszédunktól jön a zaj. A mentségükre legyen mondva, hogy amikor én újítottam fel a lakást (apránként csináltam, idő és pénz függvényében), ők se szóltak érte. Ettől függetlenül jó volt eljönni a panelból...
2018. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%
azzal én is egyetértek, hogy a kismama a legrosszabb szomszéd! egész nap zuhulás, sírás (még éjszaka is), futkosás fel-alá mert annyi eszük sincs,hogy azt a hülye kölyköt levigyék a játszótérre!
2018. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%

Nekem meg az a tapasztalatom, hogy a lebabázott szuperanyuka a legösszeférhetetlenebb szomszédok egyike. A kölök non-stop visít és tutul, azt tűrje el mindenki "mer' há még gyerek meg majd megtudod ha lesz gyereked!" de ha valaki kicsit is zajt csap, azt már rögtön szóvá teszi.

Édesem, ez nem úgy megy, hogy a gyerekedre legyen mindenki tekintettel, te meg azt csinálsz amit akarsz. A gyerekvisítás vagy gyerekkiabálás / dübörgés ugyanúgy elviselhetetlen, és fix, hogy szólni fognak egyesek később ezért. Majd akkor is legyél ennyire megértő.

2018. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

22-es vagyok


Amúgy az alattam lakó szomszédomnak meg pont akkor volt pici az unokája, amikor a lépcsőházunkban újították fel az egyik lakást. A lánya épp látogatóban volt nála a picivel (hétköznap délelőtt), erre a csávó felment balhézni a felújítókhoz, hogy mégis hogy képzelik azt, hogy ők akkor fúrnak, mikor nála van az unoka! De amikor egyszer ők elkezdtek vasárnap délután fúrni, és mi ezt szóvá tettük, akkor még ők voltak felháborodva! Vicc...

2018. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
63%

Tök mindegy hogy van gyereke vagy nem, az ember az otthonában pihenni akar és joga van hozzá. Ha nálunk fúrnak akkor én már 3 nap után szólok hogy fogják rövidre.

A fél év fúrást pedig semmiképpen sem viselném el, melós vagyok néha éjszakai műszakban vagyok, muszáj kipihennem magam.

2018. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
#26, képzeld, én is dolgozok éjszaka (sőt, 8 évig állandó éjszakás voltam), mégis kibírtam, hogy fúrnak. Ráadásul itt félévente gazdát cserél egy-egy lakás, és az új tulaj nekiáll fúrni. Kibírom, mert belátom, hogy nem tehet mást.
2018. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

60 lakás van a lépcsőházunkban.

szerinted van olyan hétköznap amikor nem fúrnak sehol? nincs hát.

a társasház ilyen, ezzel kell együtt élni.

2018. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!