Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az tényleg baj volt, hogy...

Az tényleg baj volt, hogy lefényképeztem valaki kutyáját, mert szimplán megtetszett? Semmi rosszat nem akartam, erre feljelent?

Figyelt kérdés

Sétáltam az utcán, az egyik kapuban ott volt két cuki németjuhász. Oké nem szabad benyúlkálni, meg saját felelősségre, ezt tudom. Megsimogattam, meg annyira szép volt, ez a hosszúszőrű, hogy csinlátam egy képet róla.


Meglátott egy szennyvizes munkás és bejelentést tett a rendőrségen, hogy abban a házban nem laknak, én biztos be akartam törni, meg azért készítettem képeket, meg a kutyákat elkábítani.


Többet. Nem csinálok ilyet, az tuti.



2019. ápr. 8. 12:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi alapján jelent fel? Lejár a munkaideje és becsattog munkaruhában a rendőrségre. Aztán elmondja, hogy látta ahogy egy 160 centis, barna hajú ember lefotózta a kutyát, 35-ös Nike cipőben? Hogy gondoltad?


Mellesleg kerítésen nem nyúlkálunk be, más kutyáját nem simogatjuk stb.

2019. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!