Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért űznek csúfot a fiatalokb...

Miért űznek csúfot a fiatalokból ezekkel a hatalmas albérlet árakkal?

Figyelt kérdés

Nem mindenkinek adott az élet párt, akivel fel lehet venni a Csok-ot és három gyereket lehet csinálni.

140000-150000 plusz rezsi egy garzonért? Normális ez?



2019. máj. 30. 18:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Már Miskolcon is átlag 100.000 egy lakásbérlés havonta. Vége a munkanélküliségnek, oda is sok cég települt, lehet munkát találni, emelkedtek az ingatlan árak, ergo a lakásbérlés ára is megemelkedett ott is.

Kérdezőnek: Nem űz belőled csúfot senki, csak éppen az életkezdés nehéz. A lakásbérlés mindig k. drága volt, semmit sem változott, csak most itt van a net, ezek a fórumok, sz fb. És hallatják a hangjukat a fiatalok, hogy mennyire nehéz nekik. Én 1989-ben amikor dolgozni kezdtem 3.500 Ft alatt (Miskolcon)nem találtam lakást. A fizetésem 4.500 Ft volt. Amikor első házasságomból 95-ben elváltam 4-en tudtunk bérelni 2 szobás lakást 10 ezer+rezsiért Miskolcon. A minimálbér akkor 14 ezer volt, a fizetésem is ennyi volt. Mégis mitől panaszkodtok annyit..régen is nehéz volt, ma is nehéz...

2019. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ezt egy fiatal simán ki tudja fizetni! Esek alacsony árak. Akkor lenne magas, ha 5 pár lakna 60 nm-en és nem lenne elég a pénz a bérleti díjra. Az, hogy te egyedül, vagy a barátnőcskéddel kettesben akartok lenni és élvezni a munka utáni időt, hogy feltöltódjetek, az luxus.

Jön itt még rengeteg ár emelés. Minden 150 ezer alatti albérlet percek alatt kel el. Ez azt jelenti, drágábban is ki lehet adni, de még jó fejek a tulajok, hogy ilyen olcsón adják csak.

2019. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!