Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen kutyasétáltatóval?

Figyelt kérdés
Községünkben, amióta a polgármester megtagadta a segélyt, mindössze egyetlen kisebbségi család él. Sok gond nincs velük, de amióta dúl a nyári szünet, a kölkök mindig éjjel 2 és 4 között viszik a kutyát körbe minden utcán és főleg minden kutyás ház előtt. Van is haddelhadd! Azon gondolkodom, mire hivatkozva lehetne erről leszoktatni őket.
2019. jún. 30. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

És mi van ha elveszik tőlük a kutyát? Szereznek másikat.

Millió meg egy van felrakva ingyen elvihetőként.


Amúgy meg semmit. Nem értik meg úgyse ha beszélsz velük.

Nekem nem egyszer rágta szét a kerítésemet a szomszéd kutya, azzal se foglalkozott se a rendőrség se a hivatalban senki. Pedig itt anyagi kár is keletkezett.

Állatvédők is lef0ssák a dolgokat. Ez a buz1 se tartja a kutyáját, macskáit rendesen. Nem eteti őket gyakran.

2019. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mégis milyen alapon vennék el tőlük a kutyát? Azért mert éjjel sétáltatják?
2019. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos erre azt tudom mondani, hogy ez nem számít szabálytalannak. Közterületen akkor sétáltatnak kutyát amikor akarnak. Egyébként mi is falun lakunk, és itt is szidják fényes nappal is a néhány kutyasétáltatót, pont emiatt, mert mindenkinek őrjöng a kutyája. Pedig nincs igazuk, a sétáltatott ebek jólneveltek és csendben vannak! Nem az ő hibájuk, hogy a begyepesedett elmebeteg kutyák őrjöngenek miattuk! Én emiatt már nem is merem a faluban vinni, nekem ne szidja senki az anyámat...
2019. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Alighanem rosszul fogalmaztam. Ez a "kutyasétáltatás" úgy zajlik, hogy a kölkek mászkálnak az utcán, a kis vakarcs meg, mivel kerítés nincs, megy velük. Aztán minden kutyás ház kerítésénél megáll idegesíteni a bent lakó ebet. Az én mémetjucim méltóságán alulinak tartja, hogy foglalkozzon ilyen vakarékkal, de attól, hogy ő nem száll bele, még elég hangos az utcakórus. Én egyébként a kerten keresztül szoktam sétáltatni a kutyát, nem kell az utcán végigvinnem, s ezt bárki más is megtehetné.
2019. júl. 2. 11:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnos kérdező láthattad: manapság úgy illik, hogy mindenki egy emberhez alkalmazkodik. Csak sajna mindenki az az egy ember akar lenni. Viszont ha ez az átlag mentalitás, már semmin nem csodálkozom.
2019. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!