Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme csajoznom ha elől hiányzik több fogam is és fogkövem is van? Vagy így bele se kezdjek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány.Nem ismerem személyesen,De a barátnőjével jóban vagyok,tehát ráírhatnék a barátnője szerint kedves,jószívű lány.Ez rendben is van,tegyük fel hogy visszaírna,tetszene is neki a képem és találkozna is velem.Akkor viszont meglátná hogy elöl hiányzik több fogam is és fogkő is látszódik a fogaimon.Hogyan reagálna?Ráírjak,Vagy szerintetek így nincs értelme?Főleg lányok válaszát várom.
2019. júl. 31. 14:47
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Elhanyagoltam a fogaim.Amikor láttam hogy elkezdenek kilyukadni,Nem mentem el betömetni.
2019. júl. 31. 15:04
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok.
2019. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Megbántam hogy elhanyagoltam de már nem tudom visszacsinálni.Nem tudok visszamenni az időben.
2019. júl. 31. 15:15
 14/44 anonim ***** válasza:
79%

Nem tartom magam felszínesnek, de szerintem nagyon visszataszító, ha valakinek csúnyán, össze-vissza állnak a fogai. Eleve nem esztétikus, és azt a hatást kelti, hogy az illető igénytelen, hisz nem tett semmit a javulásért.


L

2019. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Tehát amíg nincsenek rendben a fogaim ne is álmodjak barátnőről.
2019. júl. 31. 15:21
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég erős kizáró ok. Azonnal menj el megcsináltatni őket, ha odafigyeltél volna most nem lenne egy vagyon. Aki nem figyel a fogaira ilyen szinten az nagyon igénytelen, biztos nem lenne undorom megcsókolni.
2019. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd lehet, de akkor egy ugyanilyen fogatlant keress magad mellé, annak talán nem lesz veled baja.
2019. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
A fogkőleszedés még megvan pár forintból de a fogpótlás egy vagyon.
2019. júl. 31. 15:26
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Megbántad, nem tudod visszacsinálni. Hát akkor lépj előre az időben és gyűjts a fogaidra, mert így egyetlen egy normális lány nem fog veled szóba állni.

Egyelőre ne írj rá. Attól félsz, hogy addig mást felszed. Hát mivel nem is ismered, sokat nem veszítesz. De amikor lesz rendes fogsorod, nem úgy, hogy elöl nincs fogad, akkor neked is lesz önbizalmad. Ne legyél olyan, mint az Anikó-showban a legtöbb gyökér, akiket huszonéves létükre egyáltalán nem zavar, hogy kb. két foga van.

2019. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
82%-os nem ismerek olyan lányokat akiknek nincs foguk.Mindegyiküknek jók a fogai,egyikük sem igénytelen.
2019. júl. 31. 15:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!