Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme csajoznom ha elől hiányzik több fogam is és fogkövem is van? Vagy így bele se kezdjek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány.Nem ismerem személyesen,De a barátnőjével jóban vagyok,tehát ráírhatnék a barátnője szerint kedves,jószívű lány.Ez rendben is van,tegyük fel hogy visszaírna,tetszene is neki a képem és találkozna is velem.Akkor viszont meglátná hogy elöl hiányzik több fogam is és fogkő is látszódik a fogaimon.Hogyan reagálna?Ráírjak,Vagy szerintetek így nincs értelme?Főleg lányok válaszát várom.
2019. júl. 31. 14:47
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
78%-os és akkor mennyit kell fizetni érte?
2019. júl. 31. 20:37
 32/44 anonim ***** válasza:
Küldesz képet a fogaidról?
2019. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Egy hét fogmosás nélkül?

Fúj, hogy lehettél ennyire igénytelen? Milyen szájszagod lehetett...

2019. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Fogkőleszedés ingyenes. És amíg az nincs meg, egy rendes fogorvos hozzá sem nyúl a többi fogadhoz a fertőzésveszély miatt.
2019. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
32-es inkább ne akard látni milyenek a fogaim
2019. júl. 31. 22:51
 36/44 anonim ***** válasza:

#31

Nem tudom, nekem rendben vannak a fogaim.

De mi lenne, ha megkérdeznéd a körzeti fogorvost?

2019. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
78%-os igazad van.Egy biztos,Hogy nehéz időszak vár rám.Attól félek nem lesz egyszerű az a fogpótlás szenvedni fogok.
2019. júl. 31. 23:18
 38/44 anonim ***** válasza:
52%
Talán önmagában csajozni nincs értelme, már hogy alapból parkapcsolati céllal ismerkedni, én ezt mindig értelmetlennek láttam. Ha szeretnél megismerni valakit, akkor szerintem nyugodtan barátkozhatsz fogak nélkül is, ettől még lehetsz rendes ember, és ugyan úgy megkedvelhet bárki mint fogakkal. Aztán vagy megértik miért ilyenre alakultál vagy nem. Vagy az is lehet, hogy segítenek, bármi lehet.
2019. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Mirőlszól lehet hogy megkedvel de megcsókolni szerintem sem fog így.Így maximum csak barátság lehet.
2019. júl. 31. 23:42
 40/44 anonim ***** válasza:
Furcsa dolgok ezek. Tedd fel mondjuk ezt a kérdést úgy, hogy "Te szeretnéd a jelenlegi párodat fogak nélkül?" akkor szerintem más lenne a válaszok aránya.
2019. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!