Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is úgy látjátok hogy semmi...

Ti is úgy látjátok hogy semmi értelme a csajozásnak? Semmi értelme futkosni a nők után? Csak többet árt mint használ?

Figyelt kérdés
Én így látom.Tegnap is ráírtam több lányra is egy sem válaszolt.Volt akinek képet is küldtem akkor sem reagáltak.Azért vannak olyan sokan egyedül mert sok a bunkó.A személyes ismerkedés sem jobb,ott is bunkók lesznek a lányok ha nem tetszel nekik.Nem vagyok hülye hogy futkossak a nők után még udvaroljak,bókoljak.Utánam mikor fut egy lány?Mikor dicsér meg?Mikor hív meg valamire?Mikor ír rám társkeresőn?Én többet sem utcán,Sem szórakozóhelyen,Sem buszon,Sem villamoson nem szólítok le lányokat.Az internetes társkeresést is végleg befejezem.Az nem oké hogy én kedves vagyok de hozzám meg bunkók.Nem érdemlik meg hogy bókoljak meg udvaroljak nekik.Lehet hogy egyedül maradok,de legalább nem idegesítem föl magam a nők miatt is.
2019. júl. 25. 01:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked most igy tűnik.


De lehet, hogy a lányok épp nem akarnak kapcsolatot, vagy lehet, hogy sokszor leszólítják őket és unják,félnek,tartózkodnak. Vagy van barátjuk, vagy még több millió oka lehet.


Igazából minden ember más, lehet, hogy pont a rosszabbakat fogtad ki, de szerintem ne bókolj nekik elsőre, mert lehet megijednek, inkább próbálj velük beszélgetni és talán ha megnyílsz nekik, akkor jobban megismerhetnek és akkor lehet beléd is szeret egy lány.


23/N

2019. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sértettséged további sikertelenséget von maga után, ha emiatt negativan változol

Próbálj valós helyzetekben ismerkedni

2019. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem kötelező ismerkedni.
2019. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Bírom amikor kiírják hogy ismerkedni akarnak még írj rájuk ha szimpatikusak neked aztán semmi válasz.Persze lehet bunkónak lenni.
2019. júl. 25. 01:15
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

És mit írsz nekik?

Egy személytelen sablont? Magadról írsz? Leírod, miért találtad szimpatikusnak?

2019. júl. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
3-as azt mondja nem kötelező ismerkedni.Mint amikor egy szar munkahelyen azt mondják nem kötelező itt dolgozni.
2019. júl. 25. 01:18
 7/33 anonim ***** válasza:
78%
Talán nem így van?
2019. júl. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
5-ös nem vagyok bunkó normális üzenetet írok nekik,ők erre nem reagálnak.Akkor menjenek a francba.
2019. júl. 25. 01:20
 9/33 anonim ***** válasza:
52%

Én szívesen ismerkednék!:D

Rám írsz?

2019. júl. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
7-es de így van mindenhol bunkók az emberek,miért a munkahelyen ne lennének bunkók?Ez a menő ma,minél nagyobb tahó valaki annál jobb
2019. júl. 25. 01:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!