Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire súlyos, hogy ma van...

Mennyire súlyos, hogy ma van a szülinapom, de előző este pl. arra gondoltam, hátha ma nem fogok felkelni többet? Van köztetek olyan, aki hasonlóan érzett?

Figyelt kérdés
Máskor is volt már ilyen, olykor elég gyakran reménykedem benne, hogy másnap már nem kelek fel, de most megint előfordult. Bár nagy feneket úgy sem kellene neki kerítenem, mert egy születésnapomat se ünnepeltem meg soha se. Nincsenek barátaim (barátnőm főleg nem), a szüleim meg max mondanak egy boldog születésnapot. Már engem se érdekel az egész évek óta és úgy telik el, mint bármi más nap. Ma pl. folytatni kellene a szakdolgozatírást, de lehet most se jutok vele semmire sem. Van köztetek hozzám hasonló ember, akinek semmit nem jelent a születésnap és előfordult már, hogy reménykedett, hogy hátha akkor fog meghalni?

2019. aug. 1. 13:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Végül úgy zajlott a születésnapom, hogy a szüleim vettek egy tortát, nagy boldogan felköszöntöttek, de én baromi lehangolt és életunt voltam/vagyok így nem érdekelt az egész, mire jól összevesztünk és a szobában töltöttem az estét. Pedig csak ők vannak nekem 😓 de annyira nincs kedvem már élni és nincs kedvem a boldogságra, hogy legszívesebben felkötöttem volna magamat pont aznap.
2019. aug. 2. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!