Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek rossz ember...

Szerintetek rossz ember vagyok? Sos

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, 1 éve dolgozom napi 10 orát. A szüleimmel régen jo volt a kapcsolat. Én már egész kis korom ota csendes gyerek vagyok, akkor szolalok meg,ha kell. Sok barátom volt ennek ellenére. Most itt vagyok, nincsenek barátaim, se barátnőm, elmegyek reggel dolgozni és este hazajövök. Mindig kérdezik a szülők hogy mit csináltam bent, de én nem szeretek magyarázni a munkárol mert benne vagyok 10orát és nincs kedvem még itthon elmesélni a napomat. De amugy is keveset beszélek, vagy érdeklődök emberek iránt. Magányos vagyok mert nem járok sehova, se hétvégén se semmikor, mert nincs kivel menni, pedig itthon sincs kedvem lenni. Szeretem a szüleimet meg a bátyámat, de néha nagyon sok hogy nap mint nap velük vagyok itthon, és ugy érzem hogy nincs terem, ahol kicsit nyugisan ellenék, de valahogy mégis magányos vagyok. Ök nehezen viselik hogy csendes vagyok és nem igazán beszéletek, csak akkor szolalok meg ha kell, őket ez zavarja és mondják is, mert hogy olyan mogorva vagyok, és mintha nem lenne jo kedvem, pedig hiába mondom hogy jol vagyok, és ilyen a természetem, de amikor csak azt hallgatom hogy megint mi a bajom meg ilyenek akkor nagyon mérges leszek, és akkor kicsit bunkon tudok válaszolni. És akkor megint mindenki megvan sértődve. Ugy érzem hogy nincs senki akivel tudnék beszélgetni, esetleg kikérni egy egy véleményt esetleg egy olyan lányrol aki tetszik. Mert hát ezt a családdal nem olyan jo.

Mindig megfogadom hogy kicsit megprobálok érdeklődöbb lenni irántuk, de nem megy. Néha érzem magamon hogy rosszat mondtam, mert 21 éves vagxok de azt hallgatom itthon hogy egyél rendesen, pakoljál össze, meg a többi iránytás. Nagyon dacos tudok lenni, mindent magamba folytok. Volt hogy már mondták hogy menjek pszichologushoz, de nincs olyan nagy bajom szerintem. Csak az a baj, hogy nem igazán vagyok sikeres a lányoknál, nem is igazán volt még komoly kapcsolatom. Pedig nagyon vágyom rá. Az elmult 2 évben volt 2 lány, aki nagyon tetszett, de nem jött össze, mert az egyiknek nem tetszettem, a másikra kicsit rászáltam mert tetszett és ugy éreztem hogy vele nagyon szeretek beszélgetni, de neki ez sok volt, mert rámenős voltam. Legszivesebben most is irnék neki de már fél éve nem beszéltünk. Nagyon rosszul viseltem ezt a időt, amiokor leráztak, de természetesen ezt sem mondtam senkinek mert nem volt kinek, pedig biztos segitene ha kikértem volna egy barát vagy bárki véleményét.Nemtudom hogy mi lesz, hogy mit csináljak. Légyszives segitsetek


2019. aug. 3. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaaja, kéne találnod valami csajszit, és össze kéne bútoronznotok, szülőktől távol. Egyedül én se vállalnék be albit. Főleg ha amúgy nagyon otthon sem vagy.


Én még annyit se lennék otthon, mint te, ha így csesztetnek. Találj valami hobbit/sportot. Lehetőleg társasat. Ami feltölt munka után. Ha fizikai munkád van, akkor valami agyas hobbi kéne, ha irodás, akkor egy sport.

2019. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2019. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, de a mentalitásodon egy kicsit változtatni kéne, a lányok sem nagyon szeretnek egy kukával együtt élni, akivel nem lehet beszélgetni kvázi semmiről és az sem érdekli, hogy a másikkal mi történt. Egy párkapcsolatban a kommunikáció is fontos.
2019. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!