Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jogosan nem bízik már bennem?...

Jogosan nem bízik már bennem? Rossz ember volnék? MOST MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy lány akivel ismerkedtem,és mivel eléggé padlón voltam lelkileg,ezért kiöntöttem a lelkem neki,és én nem vettem őt figyelembe. Már megbántam,mert jó ember. Ha tudnám,akkor visszacsinálnám az egészet. Rossz ember vagyok? Most már hiába próbálom helyrehozni, nem sikerül. Mindig kérdezgetem,hogy van,meg törődök vele,de sajna ez már késő. Nem fordítható vissza már ez a folyamat igaz? :(
2018. nov. 21. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Pista, ez barát zóna
2018. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pista te mit látsz egy lányban?

Mint embert?

Vagy mint egy szerinted leendő skalpot?


Sokan elcseszik azzal a lányoknál, hogy nem emberként tekintenek rájuk ha nem mint egy skalpra.


Több posztod is volt, hogy csalódott voltál egy lány végett vagy elvesztettél egy lányt.

Mi lenne ha következő lányba nem azt látnád, hogy a csajod vagy skalpod legyen? Ismerd meg mint embert, tudd meg a jó és a rossz tulajdonságait.

Ne mindjárt az legyen a fejedbe, hogy huu na ez egy jó csaj akkor szedjük fel.

2018. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiöntötted neki a lelked?Mennyi ideje ismerkedtetek?Az első randin művelted ezt vagy néhány hónapos ismeretség után?Ha az előbbi akkor te vagy a balfax,ha utóbbi akkor a lány.
2018. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem bìzik benned,mert kiöntötted neki a lelked?Érdekes egy lány lehet.Ettől nem leszel rossz emver.Keress egy normális lányt,a lelkizni még csak akkor ha már kialakult legalább egy baráti kapcsolat.
2018. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!