Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég csak jól kinézni ahhoz,...

Elég csak jól kinézni ahhoz, hogy legyen egy barátnőm vagy fontos hogy beszélgetni is tudjak egy lánnyal?

Figyelt kérdés
A külsőmön tudnék változtatni ha akarnék de a belsőmön nem hiszem hogy fogok tudni.Nem tudok miről beszélgetni a lányokkal köszönök nekik hogy szia és ott meg is áll a tudomány.Új ruhákat tudok venni,edzeni el tudok járni ha van rá pénzem de észt nem lehet venni.Az vagy van az embernek vagy nincs.Nekem nincs.Nézni tudom a lányokat de hozzájuk szólni már nem tudok.
2019. aug. 4. 12:24
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
“86%-os lány nem jönnél vele össze ha jól nézne ki?Oké hogy buta lenne de ha pl.egy lány buta viszont jól néz ki kelleni szokott a fiúknak legalább egy éjszakára.” nem nekem szól a kérdés, de akkor te most barátnőt keresel, vagy egy éjszakára akarod, hogy valakinek elég legyél?
2019. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezőnek (akit nevén is tudnék nevezni, mert süt róla hogy megint ő az) már az is elég lenne, ha egy nőnemű rámosolyogna, mert eddig olyat is csak képen látott.
2019. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Barátnőt szeretnék de úgy vagyok vele ha csak egy éjszakára kellenék már az is több lenne mint a semmi.
2019. aug. 4. 12:46
 14/50 A kérdező kommentje:
#12-es szerintem nem ismerjük egymást.
2019. aug. 4. 12:50
 15/50 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy, mondd? Van rá egy tippem.
2019. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Mondd meg te,hány éves vagy?Én semmit nem tudok rólad.Azt se hogy fiú vagy lány vagy e.
2019. aug. 4. 12:56
 17/50 anonim ***** válasza:
Jól van karesz, semmi baj, nyugodj meg, senki nem bánt!
2019. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Majd ha te megmondod te ki vagy én is megmondom én ki vagyok.
2019. aug. 4. 13:01
 19/50 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell megmondanod. Én tudom. A többieknek meg jó szórakozást, hogy a magáért tenni nem akaró őslakos gyakorison segítsenek.
2019. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Annyit elárulok hogy nem karesz vagyok:)De ha te nem beszélsz magadról én se fogok magamról.
2019. aug. 4. 13:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!