Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég csak jól kinézni ahhoz,...

Elég csak jól kinézni ahhoz, hogy legyen egy barátnőm vagy fontos hogy beszélgetni is tudjak egy lánnyal?

Figyelt kérdés
A külsőmön tudnék változtatni ha akarnék de a belsőmön nem hiszem hogy fogok tudni.Nem tudok miről beszélgetni a lányokkal köszönök nekik hogy szia és ott meg is áll a tudomány.Új ruhákat tudok venni,edzeni el tudok járni ha van rá pénzem de észt nem lehet venni.Az vagy van az embernek vagy nincs.Nekem nincs.Nézni tudom a lányokat de hozzájuk szólni már nem tudok.
2019. aug. 4. 12:24
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján én ugy gondolom hogy neked van eszed. Itt tudtál írni, megtudtad forgalmazni, hogy mit szeretnél és mi a problémád... talán csak nagyon visszahúzódó vagy. Nem tudom hogy csak magadnak való típus vagy aki jobban szeret egyedül lenni, vagy inkább szorongsz, és nem tudsz beszélgetést kezdeményezni személyesen (itt sikerült). Tehát akkor lehet hogy nem is az eszeddel van a baj..

Érdekelnek egyébként a lányok akikkel ismerkedsz ? Ismerkedj olyannal akivel közös az érdeklődési körötök... ha épp nem jut eszedbe hogy mit mondj, kérdezz a lánytól. Ismerkedj vele. Ha lesz valami ami mindkettőtöket erdekel akkor arról próbálj -beszélni. Lehet hogy eddig olyan lányokkal ismerkedtél aki nem is illik hozzád

2019. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Álmodj csak.
2019. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
#31 Igen érdekelnek.Amúgy az olyan lányok jönnek be akik viccesek,kedvesek,közvetlenek és sokat beszélnek.
2019. aug. 4. 13:48
 34/50 anonim ***** válasza:
Habár most olvastam vissza miket írtál, szerintem fiatal tízen éves fiú lejetsz. Majd felnősz!
2019. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
#32-es pedig érdekelsz engem.Komolyan szerettem volna veled ismerkedni,De ha nem akarod nem er
2019. aug. 4. 13:51
 36/50 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem.Pedig randiztam volna veled szívesen.Ott minden kiderült volna rólam.
2019. aug. 4. 13:53
 37/50 anonim ***** válasza:
Minek randiznál, ha csak ülsz és nem beszélsz?
2019. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Megmondanád a korodat? Szerintem nagyon is számít a válaszadásban. Baromira nem mindegy, hogy egy 15 éves kisfiú vagy, aki még simán tud érni ilyen tekintetben, vagy egy 35 éves férfi, aki már menthetetlen. Így nem lehet komolyan venni...
2019. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
#37 majd beszélt volna a 68%-os lány helyettem is:)Legalább egy képet küldhetett volna magáról.
2019. aug. 4. 14:01
 40/50 anonim ***** válasza:
Adj privátban egy email címet és beszélhetünk róla.
2019. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!