Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég csak jól kinézni ahhoz,...

Elég csak jól kinézni ahhoz, hogy legyen egy barátnőm vagy fontos hogy beszélgetni is tudjak egy lánnyal?

Figyelt kérdés
A külsőmön tudnék változtatni ha akarnék de a belsőmön nem hiszem hogy fogok tudni.Nem tudok miről beszélgetni a lányokkal köszönök nekik hogy szia és ott meg is áll a tudomány.Új ruhákat tudok venni,edzeni el tudok járni ha van rá pénzem de észt nem lehet venni.Az vagy van az embernek vagy nincs.Nekem nincs.Nézni tudom a lányokat de hozzájuk szólni már nem tudok.
2019. aug. 4. 12:24
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

#39

És szerinted miért lenne jó egy lánynak, ha egy randin, aminek egymás megismerése a lényege, csak magáról beszél?

Én nagyon hamar megunnám ezt, és nem lenne folytatás.

Azért az már nagyon gáz, amikor némának hittek...


L

2019. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
68%-os már írtam két privátot is de nem reagáltál egyikre sem.Nem tiltottál le véletlenül?
2019. aug. 4. 14:07
 43/50 anonim ***** válasza:
De, rendespasas, de. Úristen. A bombanős és csorbakároly szörnyű mixe ez az ember... És nem tini.
2019. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz beszélgetni az emberekkel, akkor ne új ruhákra meg edzésre költsd a pénzed, hanem egy pszichológusra vagy terapeutára, aki segít neked, hogy jobban tudj kommunikálni másokkal! Az sokkal fontosabb, mint a külső.
2019. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
De ha nem tudsz beszélgetni, egyáltalán hogy beszélted le a randikat eddig? Neten egyeztettetek? Mit sikerült írni, hogy rávegyél egy nőt egy randira, ha a kommunikáció ennyire nem megy?
2019. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Azta! Kérdező, vissza szívom, amit írtam. (7.) Menj és gyakorolj egy kis nyugalmat, mert úgy tűnik nem vagy te olyan elveszett. Gép mögül nekem is nagy lenne a szám. :D
2019. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Rajesh Koothrappali, te vagy az?
2019. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
68%-os és te ki vagy?Beszélj magadról is.A privát üzenetre azóta se reagáltál.Idejársz szórakozni meg beszólogatni mert unatkozol és nincs jobb dolgod.Abban sem vagyok biztos
2019. aug. 4. 18:00
 49/50 A kérdező kommentje:
Abban sem vagyok biztos hogy lány vagyok.Ja és nem találtam olyan felhasználót akit a múltkor ajánlottál.Nem állítom hogy átvertél az a lány lehet csak törölte magát innen.
2019. aug. 4. 18:03
 50/50 anonim ***** válasza:
Légyszi ezeket a privátnak szánt leveleket ne itt. Nem ránk tartozik, és nem is érdekel senkit. A korodat már kétszer kérdeztem, most megteszem harmadszor, de ha erre sem vagy képes válaszolni, akkor senkitől ne várj rendes választ.
2019. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!