Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki lehet szállni?

Ki lehet szállni?

Figyelt kérdés
Szóval, nem keresek valami sokat, mert még csak diákmunkám van. Az jutott eszembe, hogy csak pár alkalommal örömlánykodni fogok. A kérdés az hogy ki tudok majd szállni? Mármint teljesen kiszedni magam ebből a szakmából vagy bármi (jogi, lelki) okból nem fog könnyen menni.

2019. aug. 5. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Dehogyis, mindenki haláláig csinálja. Irónia. Vagy lehetnél camwhore, azok is tudnak jól keresni és nem kell idegenekkel dugni.
2019. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem érzed megalázónak, hogy vadidegenekkel pénzért szexelsz, akkor akár életed végéig is csinálhatod.
2019. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kibszottul undoritó hogy a korunkbeliek ilyenekre csak gondolnak, gusztustalan vagy.... Nekem sincs melóm de hogy hasonlóra gondoljak... Ha ennyit ér az életed meg neked a testi kapcsolat is ennyit ér, akkor szerintem kb annyi értelme lesz az életednek mint nekem most.. Bele ne kezdj, kicsit jöjjön már meg az a cseppnyi eszed te csajszi... :/
2019. aug. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kiszállni következmények nélkül.


Ha nem vagy érzelemmentes szociopata, akkor nagyon komoly és torz személyiségzavarod és pénzfüggőséged lesz.


Olyan mint a heroin.

2019. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán szakma...

A szakma nem itt kezdődik üzenem az összes krvnak köztük neked is.

Szakma: szakács, rendőr, mérnök stb.

Látszik buta vagy mint a föld

2019. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy van utolsó! Rohadna meg az összes eleve is, még aki ilyenen gondolkodik az is! Ilyen hülye lányok istenem, és mindegyik ilyen hülye kb.. Az én visszafogott aranyos visszahúzódó lányom meg hol a francba van? Ilyenek között kell élni b*meg
2019. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok és gyárban melózok mert így adta a sors(van iskolám).


De inkább vagyok egy gyári munkás mint egy értéktelen bdos kva.


De egyébként én is ugyan ezt mondtam nővéremnek, hogy előre sajnálom kisfiát mert addigra még hülyebbek lesznek a mai generáció.. És hogy szegény majd alig talál normális barátokat stb :(

2019. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az anyagi jólét függöséget okoz. Mindig találsz majd indokot 1-2ujjabb alaklomra.

Cipő,kabát,jobb lakás,új autó.

Persze,ha melette van agyad és a lóvét nem elb4aszod,hanem befetkteted,tanulsz akkor van olyan kiút ahonnan nem zuhansz nagyot.

2019. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na árulod már magad?
2019. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!