Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire egyedül? 20/F

Figyelt kérdés
Egy ideje szinte semmi nem akar összejönni,magányosan érzem magam, hiába vannak barátaim, egyszerűen negatívan látok mindent.. Van még olyan itt, aki hasonló problémával küzd? :/
2019. aug. 6. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is magányosnak érzem magamat,barátaim nincsenek nagyon max 1-2 ha lehet úgy hívni õket,nem olyan régen én is negatív voltam de rá jöttem hogy semmi értelme és inkább átt tértem a pozitív gondolkodásra.

Kitartás, tegyél azért hogy jobban érezd magad, csak te tudsz saját magadon segíteni, más sajnos nem fog.

21F

2019. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig magányos voltam. Volt két barátnőm akikkel programot nem lehetett szervezni mert folyton lemondták, a nyarakat pedig a 4 fal között töltöttem nagyon sokáig. Azt gondoltam, hogy ez örökre így marad aztán rájöttem hogy rossz helyen kerestem a barátokat. Nem rég pedig új barátaim lettek és velük rengeteg programot csinálunk, sportolunk stb. Szóval van remény.
2019. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy telt el a nyaram, hogy nem töltöttem időt a barátaimmal. Ezelőtt nem sokkal rájöttem, hogy akiről eddig azt hittem, hogy barátilag vonzódom, azok csak érdekemberek.


Én néha túlzottan is segítőkész vagyok (kezdek leszokni róla), emiatt kihasználhatnak, és miután esetlegesen én szorulok segítségre és tanácsra, akkor eltűnnek...


Sajnos megértem, hogy miért van ennyi magányos és introvertált személyiségű ember.


Iratkozz be egyetemre. Én levelezőn járok és dolgozom is mellette. Rengeteget változtatott a személyiségemen, és még a karrieremmel is haladok. Nem beszélve arról, hogy mostmár van egy pár ember akit én is fel tudnék hívni, ha segítségre van szükségem!!! :D :D :D

2019. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!