Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szokjam meg a magányt?

Hogy szokjam meg a magányt?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkodtam ezen. Kiskoromban mindig is kitaszítottak mindenféle közösségből, szekáltak meg ilyenek... Aztán suliban szintén ez ment. Van 1-2 régi osztálytársam, akiket bejelöltem, hogy barátkozzak/beszélgessek velük. Na Ők azóta is nagyon utálhatnak, mivel vissza sem igazolnak. Valakinek írtam is, hogy mi a helyzet Vele, nem válaszolt. Na most beszéljünk a pasikról... Nagy ívben elkerülnek, ha meg van éppen valakim, az 2 héten belül elhagy vagy megcsal. Ezért lemondtam a kapcsolatról. Szexkapcsolatot keresek, de még nem jött össze egy sem. Hogy miért? Mert senkinek ,,nem vagyok az esete." Tehát ha 15 férfiból 15 ezt mondja, akkor nem őket hibáztatom, hanem a világot, amiért ilyen ocsmány embert beengedett. Mit tegyek? Megőrülök a magánytól. 18L
2019. aug. 15. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:

oké akkor kezdjük ott mit csinálsz szabadidődben? milyen hobbijaid vannak?

csak űzöl olyat ami által vagy kapcsán tudsz emberi kapcsolatokat kialakítani

2019. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, velem is ez volt suliban, barátaim sose voltak. Akik voltak... Utólag kiderült, hogy mégsem. Ha van kedved beszélgethetünk :)
2019. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Én egyszerűen csak elhatároztam, hogy nekem jó egyedül. Hiába éreztem, úgy hogy hiányzik egy társ vagy valaki, csak elfolytottam és ismételgettem, hogy nekem jó egyedül. Azóta már tényleg jó egyedül és hidegen hagynak az emberek. Talán ez egy alkalmazkodó képesség.
2019. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

# 3 Szerinted ez nekem is sikerulhetne ?

31/f

2019. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elkeseredett vagy és csalódott, ahogy én.. Én 18F vagyok, és ha nem írtad volna oda hogy szexkapcsolatot keresel még rád is írtam volna.. Ne rontsd el magad és ne menj bele, ne legyél hülye... K?
2019. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mentél úgy oda csávókhoz, h szexkapcsolatot keresel és elhajtottak?
2019. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, kár hogy a kérdező nem ír vissza.. pedig kb hasonló helyzetbe vagyok vele, most meg a perverz privátok támadják és lehet hülyeséget csinál, vagy full kamu.. Ki tudja..
2019. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
# 7 Vagy csak nincs fent az oldalon...
2019. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 8 fent van en tudom!!!
2019. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-vagyok, ha fent van és tipikusan szarik arra aki segitene neki akkor menjen tetű ribit csinálni magából, nem érdekel.. Rontsák csak el magukat, de ha ribi ként is kezelik őket akkor ne jöjjön majd a rinyálás. Még az olyan lányok szeretetet akarnak, vicc Xd
2019. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!