Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha senki nem szeret és fáj ha...

Ha senki nem szeret és fáj ha mindent megteszek valakiért akit szeretek és ezért csak a bántást kapom, jogosan gondolkozom el azon hogy öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem se energiám már ebbe az életbe beletenni bármit is.Elakarok múlni végre, ráadásul megkönnyíti a döntésem hogy senki se szeret vagy törődik velem.
2019. aug. 19. 21:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Lassan 30
2019. aug. 19. 21:38
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Az gáz.
2019. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát az :(
2019. aug. 19. 21:40
 15/21 anonim ***** válasza:
58%

Szia, ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írhatsz privátban.


Egyébként ha tényleg TE IS ki akarsz gyógyulni ebből, akkor keress fel egy tényleg jó orvost akire nem sajnálnám a pénzt. Szerintem te is tudod jól hogy ebből már nem tudsz egyedül kimászni.


Sok sikert neked

2019. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Adjak tuti tippeket?

Gyűjtöttem már párat saját felhasználásra ugyan, de egye fene megosztom veled.

2019. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ide írjad, hátha másokat is érdekel.
2019. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én is mindent megteszek most valakiért, aki cserébe folyton csak kritizál és veszekszik velem. Nem becsül meg, nem viszonozza, ami szomorú.


Olyanokkal kell körülvenni magad, akik felemelnek, akikre felnézhetsz, nem pedig olyanokkal, akik miatt folyton aggodalmaskodnod, idegeskedned és szomorkodnod kell.

2019. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Én is így vagyok. Felirhatsz egy dátumot, az enyém már elmúlt, mégse jobb. És ezen nem segít semmit az, hogy mindenhol megkapod, hogy az ő sajnálatod senkit se izgat. Illetve, csak egy jó példa arra, mennyire leszarja ez a világ azokat az embereket (a szomszédot, a munkatársat, a testvért)akik óriási lelki problémákkal küzdenek. Önző a társadalom és ettől csak még rosszabbul érzi magát az ember.
2019. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Három esetet is tudok kapásból mondani, ahol az ember meghalt és a szomszéd hívta rá a hatóságot, mert büdös volt. De amúgy senkinek nem jutott eszébe, hogy túl nagy a csend napok óta, és senki nem keresete őket ismerős/család. A munkahely meg csak azért nem, mert egyik nyugdíjas volt a másik meg iskolai portás és nyáron halt meg, otthon.

A harmadik családos ember volt, elvált és felnőtt gyerekekkel. Talán már ő is nyugdíjas, de még az életerős fiatalos típusból. Ő biztosra tudom, hogy öngyilkos lett, az elsőt nem tudom. A második agyvérzést kapott.

Mindhárom embert ismertem.

Na ennyire figyelünk egymásra.

2019. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!