Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha senki nem szeret és fáj ha...

Ha senki nem szeret és fáj ha mindent megteszek valakiért akit szeretek és ezért csak a bántást kapom, jogosan gondolkozom el azon hogy öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem se energiám már ebbe az életbe beletenni bármit is.Elakarok múlni végre, ráadásul megkönnyíti a döntésem hogy senki se szeret vagy törődik velem.
2019. aug. 19. 21:17
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Pontosan erről beszélek. Én azért ha tehetem, vannak, akiknek segítek. Ők nem értékelik, de mivel a családtagjaim, én örülök ha boldogok. Elképzelem, hogy milyen jó lehet nekik, így nem esik nehezemre. Bár nekem se viszonozza senki. De hova jutnánk, ha mindig ezen számlálódnánk...én a szüleim nyakán maradtam a gyermekeknél, mert elhagyott a párom. Heti szinten kétszer háromszor nyíltan vagy burkoltan odamondják, hogy útban vagyunk. Nem kívánom az érzést senkinek. Nem szólok semmit. Sírok, mikor senki nem lát. Attól, ahogy lehet segítek nekik.
2019. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!