Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális vagyok? Változnom...

Normális vagyok? Változnom kéne? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkivel beszélni, nem érdekel mások fájdalma, magamba folytom az érzelmeimet, a könyvekbe merülök, nem foglalkozom azzal ha (akár fizikailag, akár mentálisan) bántanak az osztálytársaim, vagy a nagyszüleim. De amikor egyedül vagyok, könyv vagy telefon nélkül, akkor rámtör a szorongás.

Van egy kitalált barátom, persze tudom, hogy nem létezik, de a fejemben hozzá szoktam beszélni, ha félek, akkor rá gondolok és megkönnyebbülök. Ez azóta van, amióta egyszer majdnem öngyilkos lettem.

A másik dolog az pedig az, hogy nem tudom elfogadni magam.

L



2019. aug. 19. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
előző *ha pszichológusnak nem
2019. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Úristen most nézem vissza hogy kicsit félre ment a ragozás és teljesen értelmetlen a mondatom bocssás meg fáradt vagyok :,D
2019. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#10,11,12 köszönöm a válaszod. Sajnos nincs olyan ember, akiben megbízok. Anyámban sem bízok. Előbb mondom el egy pszichológusnak, mint a családból bárkinek.
2019. aug. 21. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!