Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül vagytok 30-40 év...

Akik egyedül vagytok 30-40 év között, miért alakult így?

Figyelt kérdés
Nem találtok vagy nem is kerestek párt? Szándékosan alakult így vagy véletlenül? Más korosztály is írjon, csak én ebbe esek bele. Azért kérdezem, mert egy ideje nincs senkim, és habár igényem lenne ra, valamiért mégse keresek. Nem tudom miért alakult így. 34 F.

2019. szept. 2. 17:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

26-41 éves koromig párkapcsolat volt. Ekkor 15 év után lekoccolt. Csak rigolyás luvnyákat tudtam bevonzani. Feladtam.

47f

2019. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem fiatalon meghalt, Ő volt az igazi. A többi nő teljesen hülyének nézett, egyszerűen elment a kedvem a bohóckodástól. Olyan jól megtanultam egyedül élni, hogy már nem is akarok senkit.45/f
2019. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem kedves 13-as válaszoló! Gyermek született a házasságból?


Üdv: 45/N

2019. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Engem elhagyott a férjem, van egy kislányom. Szerintem én is olyan vagyok, akit nem keresnek az emberek. Az exem is azért hagyott el, mert introvertált vagyok, és szerinte ezen nem próbáltam még javítani. Igazából szerintem sokat fejlődtem, de nekem ő volt az igazi. Próbáltam nyitott lenni, hátha felkeltem valaki figyelmét, de ha sikerült, akkor olyan nyomorult érzés uralkodott el rajtam (nem tudom miért, szinte depressziós lettem), hogy rájöttem, hogy nekem ha már sajnos így alakult, akkor jobb a magány, vagyis a gyermekem. A múltam szép emlékeiben élek, hiába mondják, hogy lépjek tovább. Nem megy. Jelenem és jövőm nincs. Majd csak elmúlik az élet így.
2019. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sosem kellettem a nőknek, nem is erőltetem a keresést, nincs értelme.

Én csak várom, hogy teljenek a napok.

30G

2019. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
29 éves vagyok és válaszolok, mert eddig sem volt barátnőm egyszer sem életemben, változni ez pedig nem fog egyhamar. A külsőm miatt eleve nem állnak szóba velem, a többit pedig intézi az introvertált belsőm. Nem tudok ismerkedni, nem tudok semmit az emberi kapcsolatokról, évek óta barátaim sincsenek. Régebben valami miatt nem akartam barátnőt, aztán rájöttem, ha akarnám sem menne az ismerkedés. Ezért vagyok egyedül. F
2019. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én, külsőre, eléggé előnyös vagyok. Viszont, barátnőzgetni, összeköltözni, gyereket nevelni, nincs kedvem. Mindig, egyedül éreztem magam, a legjobban. Kiráz a hideg, ha sok ember közé kell mennem. Van ilyen is.
2019. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!