Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Előfordult már valamelyikőtökkel, hogy a sors hozta útjaitokba azt a nőt, aki minden téren megfelelt? Akivel zökkenőmentesen indultak és folytatódtak a dolgok. És szerelemtől kezdve, mindenben kitudtatok teljesedni vele.

szept. 9. 17:42  Privát üzenet  

A válaszok
Eddig még nem, de nyitva tartom a szememet.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont szept. 9. 17:47 Privát üzenet
Előfordult, igen. Ennek már 19 éve, és azóta is hiányzik nekem... :'((((((( Hiába próbáltam meg mindent, képtelenség elfelejteni.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont szept. 9. 17:49 Privát üzenet

Nem. Soha. Mindeg tettem érte, hogy legyenek új ismerőseim. Ezért is vágtam bele csomó munkába (diákkoromban), ezért is járogattam el haverokkal, ezért is nem hagytam ki a gólyatábort, ezért is jelentkeztem képzésekre, szakkörökre, ezért is kezdtem bele a hobbijaimba, és ezért voltam fent társkeresőkön.

Szóval sosem vártam arra, hogy na majd egyszer bevásárláskor véletlen nekemtolja a kosarát életem szerelme, vagy hogy ugyanarra az ülésre szóljin a buszjegyünk. Semmi ilyesmi...

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont szept. 9. 17:50 Privát üzenet
Sztrogoff nevű felhasználó válasza:

Igen, de megbeszéltük, hogy azért már nem rúgjuk fel a 2-2 gyermekes házasságot. :D

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont szept. 9. 17:58 Privát üzenet
Nem még nem, vagy legalábbis nem tudok róla

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont szept. 9. 22:35 Privát üzenet

Nekem 2x volt ilyen.

Az első alkalommal főiskolán találkoztam vele.

7-8 évvel később (előbbi kapcsolat 6 évig tartott) pedig munkahelyen.

Azt megelőzte, nagyon sok keresés: mindenkire írtam, társkereső stb., az a vicc, hogy mindig jött magától, én hiszek ebben, hogy hozza a sors nem kell keresni, csak türelemmel kell várni, mert nem azonnal jön.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont szept. 11. 17:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Komoly és mély, de manapság egyre igazabb meglátás. A női nemtől boldogságot kapni, keresve nem lehet. Jó, ha egyszer mondjuk eljön az ember életébe.

# 7/7Időpont szept. 11. 19:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Annyira vagytam volna egy fiatal ferfira meg mindenjora de a bal sors mindigis ellenem szovetkezett miert volt ez!?
Az baj, ha egy társ nélkül nem érzem magam teljesnek? 18/L
Minimum egyszer, ha többször a sors nem is ad rá lehetőséget, de meg kell tapasztalnia nindenkinek az őszinte boldogságot?! Ti hisztek a sorában?
Érezted ezeket már?
Hol találjak barátokat, mi legyen a célom?
Más is úgy tapasztalja, hogy manapság hosszantartó emberi kapcsolatok nincsenek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!