Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Előfordult már valamelyikőtökk...

Előfordult már valamelyikőtökkel, hogy a sors hozta útjaitokba azt a nőt, aki minden téren megfelelt? Akivel zökkenőmentesen indultak és folytatódtak a dolgok. És szerelemtől kezdve, mindenben kitudtatok teljesedni vele.

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig még nem, de nyitva tartom a szememet.
2019. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordult, igen. Ennek már 19 éve, és azóta is hiányzik nekem... :'((((((( Hiába próbáltam meg mindent, képtelenség elfelejteni.
2019. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Soha. Mindeg tettem érte, hogy legyenek új ismerőseim. Ezért is vágtam bele csomó munkába (diákkoromban), ezért is járogattam el haverokkal, ezért is nem hagytam ki a gólyatábort, ezért is jelentkeztem képzésekre, szakkörökre, ezért is kezdtem bele a hobbijaimba, és ezért voltam fent társkeresőkön.


Szóval sosem vártam arra, hogy na majd egyszer bevásárláskor véletlen nekemtolja a kosarát életem szerelme, vagy hogy ugyanarra az ülésre szóljin a buszjegyünk. Semmi ilyesmi...

2019. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de megbeszéltük, hogy azért már nem rúgjuk fel a 2-2 gyermekes házasságot. :D
2019. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem még nem, vagy legalábbis nem tudok róla
2019. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2x volt ilyen.


Az első alkalommal főiskolán találkoztam vele.


7-8 évvel később (előbbi kapcsolat 6 évig tartott) pedig munkahelyen.


Azt megelőzte, nagyon sok keresés: mindenkire írtam, társkereső stb., az a vicc, hogy mindig jött magától, én hiszek ebben, hogy hozza a sors nem kell keresni, csak türelemmel kell várni, mert nem azonnal jön.

2019. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Komoly és mély, de manapság egyre igazabb meglátás. A női nemtől boldogságot kapni, keresve nem lehet. Jó, ha egyszer mondjuk eljön az ember életébe.
2019. szept. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!