Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha megégetném az arcomat az...

Ha megégetném az arcomat az segítene?

Figyelt kérdés

Egyre jobban szenvedek a magány miatt. Úgy érzem, hogy sosem lesz barátnőm, hiába próbálkozom folyamatosan. És beletörődni sem tudok. Valamiért mindig van egy kis remény bennem, amivel nem tudok mit kezdeni. Ezért arra gondoltam, hogy lehet, hogy bele tudnék törődni ha (az amúgy sem valami vonzó) arcomat elrontanám valamivel, mondjuk megégetném.


21F


2019. szept. 11. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Verd ezt ki a fejedből. Ezek már nem épelméjű gondolatok. Nehéz most fiatal nem annyira előnyös külsejű férfinak lenni. De úgyis lesz valakid. Én ha ilyen helyzetben lennék, meg mondom őszintén, keresnék egy két megbízható prostit. Jó nem a két szép szememért vannak velem, de legalább vagyok nővel.
2019. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11

De a kérdező barátnőt szeretne mivel sokat van egyedül.

Nem értem hogy miért nem gyúrja ki magát. Akkor lenne esélye is és nem kell tökéletes arc neki.

23/N

2019. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
12, kinek mi. Nekem az arc fontosabb mint a kigyúrt test, sőt hátrány ha valaki izomtibi.
2019. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Fogadd el magad. Akkor megoldódik a gondod. Feloldódsz, szabadnak érzed majd magad. Ha kell kérd szakember segítségét. Nem szégyen.
2019. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez az önutalat egyik jele. Ha te magad nem vagy kepes magadat szeretni elfogadni es nem haragudni magadra,akkor megis hogyan vàrod ezt el mastol?


Ha te magad sem jàrnàl magaddal akkor ne vard azt hogy majd màs fog.


Azt lehet szeretni aki önmagàt szereti mert az a vonzo tulajdonsag.


Ezen az uton indulj el

2019. szept. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%

Itt arcodra fekteted a hangsúlyt.

Elárulom, hogy pl az én "elvárásaim" jóval összetettebb s az értelmes embereké.


Pl egy depis emberrel nem jönnék össze, főleg aki öncsonkításba kezdene az helyett, hogy igaz önismeretet tanulna s helyre hozná magát.


Amíg magadat nem szeded össze, addig ne akarj senkit párként, mert a te negativításod s lezáratlan sebeid hatással lesznek a másikra, ami kapcsolati kudarcba is fuladhat.


Sokan nem fogják fel, hogy a boldogság forrása önmagunkból indul, a többi dolog csak környezeti tényezők.


Pl az utcán is ha infót szeretnél valakitől kérdezni nem egy negatív kisugárzású személyhez fordulsz, sőt kikerülöd, hanem egy normális vagy pozitív emberhez fordulsz.


Ugyan ez vonatkozik az ismerkedésre is bármilyen téren (baráti, kolléga, párkapcsolat...stb)


Szedd össze magad!

Olvass önismereti cikkeket, ami még érdekes és hasznodra válhat: nonverbális kommunikáció (ez téged is érint, milyen jeleket olvasni le rólad), arc- és jellemdiagnosztika.

Személyiség típus behatározás:

[link]

(Teszt)


...és még tudnék előadást is tartani.


Az olyan emberek semmire se viszik az életben, akik "beletörödnek" , betokosodnak s megkeserednek.


Ezen viszont csak TE önmagadban tudsz változtatni! Senki más helyetted nem tudja megoldani, hiszen TE élsz abban a testben s TE határozod avagy korlátozod önmagad, te cselekedhetsz s teheted meg a kellő lépéseket! De csücsülhetsz magadba fordulva beleolvadva a tehetetlen vulgáris társadalomban.


Javaslat: Törj fel, ne állj sorba a birkákhoz!

2019. szept. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél egy cuki kutyát, állítólag lehet vele csajozni ;)

Amúgy nem csak te vagy társkeresés terén nehéz helyzetben, hanem manapság nagyon sokan.

Képzeld, én már 44 éves vagyok, nem kellek a kutyának sem. Lehet, hogy kendőt kéne kötnöm a fejemre és otthonkában járni mindenhová, mert talán ideje...és akkor talán lenne esélyem a 80-90 éves korosztálynál legalább, mert ők még tudnak udvarolni és igencsak megnézegetnek minden nőt.

Egyébként nem tudnál beletörődni, ha elrontanád az arcod (ami csak szerinted csúnya), később baromira bánnád a dolgot, de visszacsinálni nem lehet, az égési nyom általában örökre megmarad és jó eséllyel az egész életedet ellehetetlenited, mivel munkát is nehezebben kapsz majd.

Mi értelme lenne, hogy még bünteted is magad?

2019. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!