Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismerkedés introvertáltabb,...

Ismerkedés introvertáltabb, elfogadó emberekkel?

Figyelt kérdés
Eddig GYK-n találtam pár olyan lányt aki hasonló volt mint én, hasonló gondolkodással, nem a tipikus tini tömeglány fajták.. De a GYK-kihalt, mindenki csak trollkodik és szidja a másikat, kevés a normális válasz... Hol lehetne még interneten hasonló "közösséget" elérni? Chat.hu anotalk meg ilyenek, ugyan az a hasonló troll barmok, nem érnek semmit sajnos... Facebook csoportba figyelemhiányos, ugyan úgy magamutogató lányokat látni, meg a beképzelt hülyegyerekek akik erre gerjednek... NORMÁLIS tippek?

2019. szept. 20. 00:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
90%
Amíg ennyire szűklátókörű vagy, hogy csak két végletet látsz, addig ne csodálkozz.
2019. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Amit én mondok, az "2 véglet".. Általába több rosszat mondok, mert tübb az elítélendő ember a világba, ez az én személyes véleményem, akinek nem inge.. Általába amit elmondok még, amelyik nálam a jó végletbe tartozik, az általába az ideálom ha lányról beszélünk, "ötletelés" hogy kb milyen lányt szeretnék magamnak. Ezeket azért is írom le mert ha valakinek van ötlete hogy hol lehetne ilyet találni, akkor könnyebben tud segíteni. Általába privátba is vagyok csesztetve azért hogy nem írok le lényeges dolgokat, most is itt van :) Akinek nem inge nem veszi magára a rosszat. De azt mindig is tény kényt fogom közölni hogy én nem szeretnék valami magamutogató hűtlen lányt magam mellé, aki csak átver és kihasznál. Még véletlenül sem. Persze ha elmondom hogy a visszahúzódóbb lányokat preferálom, akik ki vannak rekesztve és nem a középpontba ugrálnak meg buliznak, akkor persze én vagyok a lúzer, de ha pont e-miatt vagyok az, akkor okés, az vagyok, én legalább tudom magamról. Sokkal többet ér egy félénk cuki lány, mint egy kis instagramon magát mutogató, hűségbe szeretni képtelen tipikus tömeglány. Gondolom ebből is az jön hogy ki lesznek forgatva a szavaim, de hát ez van.
2019. szept. 20. 17:47
 23/35 anonim ***** válasza:
8.as vagyok...na pont ilyen reakcióra számítottam...:D valószínűleg pont ezért ráznak le, mert csupa negatív energiát továbbítassz és húzod le az embereket a saját kis rigojáiddal...valószínűleg ha valakivel el is kezdessz beszélgetni, az lenne a közös téma, hogy fuu milyen sok beképzelt gyökér emberrel lehet találkozni mindenfelé és hogy mindig csak azok jönnek szembe...
2019. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
az azért szerintem lényeges infó lenne, hogy hány éves vagy
2019. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Utolsó, 18F

-utolsó előtti, lehetne az is a téma, ez van... nem vagyok pozitiv, akinek ez taszitó és kizáró ok, az keressen egy macsó srácot aki átveri, az olyan meg is érdemli.. Akinek kb elvárás hogy a másiknak nem lehet rossz hangulata nem lehet szomorú meg full pozitiv legyen, az olyan lány már nekem nem kéne.

2019. szept. 20. 20:44
 26/35 anonim ***** válasza:
A fogadd elt ne ugy vedd hogy elfogadod mint normalis hanem probalj meg az igazsag utjan megmaradva varni amig ilyen gyalazatos a helyzet mert az ocsmany rendszeren az ember keves hogy valtoztasson egyedul vagy nehanyan pontatlanul fogalmaztam. 1980 1970 korul kerdezo sokkal erkolcsosebbek voltak az emberek az onzo embereket es a kulturalatlanokat tenyleg leneztek akkor meg pozitiv volt a komolysag. 1980 1970 korul ha kimentel volna az utcara lattal volna rengeteg kedves es segitokesz embert de a modern idokben nincs sok. Az hogy miert tart a vilag az ocsmany feneketlen vodor menten lefele konnyen kitalalhato ha keresed az igazsagot mert az igazsag okozata a bolcsesseg. Tanacsolhatom hogy olvasd a Bibliat es megtalalhatsz a Biblia bolcsesegeben sok valaszt a modern gyalazatos allapotokra /is/. Okkal lett sok ember elmebajos es okkal talaltak fol azokat a fogyocikkeket es egyebeket ami meg jobban megkorruptalja a tarsadalmat.
2019. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Utolsó, én ezt értem, és az az igazság hogy hiába mondom itt a dolgokat és szidom őket, én sem vagyok kicsit sem tökéletes. Amibe jól gondolkodok az egy kapcsolat, hiába nem egy önbizalommal teli lányt keresek hogy olyan kis álom pár legyünk ahol mindketten dolgozunk egész nap és nem látjuk egymást XD Nekem teljesen más az elképzelésem, sok mindenbe más vagyok, egy szar vagyok én is, de nem úgy ahogy ez a sok barom aki kihasználja a nőket stb, amibe jónak tartom a gondolkodásomat az egyedül az, hogy hűséges kapcsolatot akarok, ahol kiállunk egymás mellett, csak mi vagyunk egymásnak stb.. Szidom őket, de mindig azzal jönnek hogy én meg fényezem magam.. Ez nem igaz, magamnál jobban nem nagyon utálok mást, ebbe az emberek meg csak erősítenek.. Nincs mellettem egy szerető aranyos lány aki megváltoztatná a véleményem, 2 barátnőm volt eddig, ha együtt voltam velük jól éreztem magam, de mikor igy egyedül ülök itthon akkor szar, főleg igy hogy az első barátnőm aki elvileg "elfogadott" mégsem fogadta el hogy heti 1 alkalomnál többet akarok együtt lenni vele, a második pedig szó nélkül felszívódott. Ebből is látszik én sem vagyok jó, ha ezt érdemlem mindenkitől.
2019. szept. 21. 16:40
 28/35 anonim ***** válasza:

Ne várj egy semmivel többet, mint amennyit te tudsz adni. Nem biztos, hogy egy életunt, önbizalomhiányos és mindenkit lenéző vagy saját maga ellenségének tartó ember társaságában olyan jól éreznék magukat az emberek. Ha meg sem próbálod, akkor élj bebábozódva a lakásodba, egyedül.

Ha próbálkozol, és senkivel nem jön össze, szintén érdemes magadba nézni.

Általában akik azt hiszik, hogy ők a legkülönlegesebbek, mindig az ellenkezője bizonyosodik be egy idő után.

2019. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ne várj semmivel*
2019. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom magam valami szuper különlegesnek :D Egyszerűen nem a bulizás az életem, és más vagyok, nem olyan hülyeségekre vágyok mint a korombeliek..
2019. szept. 25. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!