Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismerkedés introvertáltabb,...

Ismerkedés introvertáltabb, elfogadó emberekkel?

Figyelt kérdés
Eddig GYK-n találtam pár olyan lányt aki hasonló volt mint én, hasonló gondolkodással, nem a tipikus tini tömeglány fajták.. De a GYK-kihalt, mindenki csak trollkodik és szidja a másikat, kevés a normális válasz... Hol lehetne még interneten hasonló "közösséget" elérni? Chat.hu anotalk meg ilyenek, ugyan az a hasonló troll barmok, nem érnek semmit sajnos... Facebook csoportba figyelemhiányos, ugyan úgy magamutogató lányokat látni, meg a beképzelt hülyegyerekek akik erre gerjednek... NORMÁLIS tippek?

2019. szept. 20. 00:03
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
9es, abba a csoportba nem találtam korombelieket vagy hozzám illő lányokat stb... És beilleszkedni nem nagyon tudok olyan helyen ahol ilyen sokan vannak
2019. szept. 20. 12:00
 12/35 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Ha van kedved, írj privátban. 19/L
2019. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
61%

Én hiszek benne hogy mindenkinek van párja csak nehéz megtalálni a lelki társadat még én se jártam sikerrel de nem szabad feladni. Én megmondom őszintén számomra az hogy valaki féltékenykedik na az egy kizáró tulajdonság ugyanis egy párkapcsolat alapja a bizalom. Ha nem bízol meg a párodban akkor annak semmi értelme szerintem.

Esetleg próbálj meg néha kimozdulni nem tesz jót ha az ember egész nap a gép előtt ül. Ha nem jársz iskolába akkor esetleg valami munkahely ki tudja lehet ott fogsz magadnak barátokat vagy párt találni. Legalább szerzel tapasztalatokat és megadod magadnak az esélyt az ismerkedésre.

Sok sikert kérdező!

2019. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
2 embernek írtam privátba, hátha nem viccből írtak.. Utolsó, lehet hogy kizáró ok, ezzel nem tudok mit tenni, így fogadjon el valaki.. Amúgy nekem a bizalom nehéz és itt nem csak arról van szó hogy a páromba ne bíznék, bár tény hogy nem 2 nap lenne, de ha tegyük fel, és isten ments hogy olyan lány legyen mellettem, de ha esetleg olyan kerül mellém aki bulizni jár (ezt rossz volt leírni is:D) akkor a sok srác között rázza magát meg nem tudom, és akarata ellenére is ilyen helyen sok srác szórakozik, támad meg vagy fogdos lányokat stb. A többi emberben sem bízok, aki a párom abba igen, de félek hogy elveszítem és féltékeny és kisajátítóbb vagyok. Ez van. A lényeg az marad hogy nem akarom elveszíteni és nem azért lennék féltékeny mert utálom vagy ilyesmi. Kimozdulni meg hova mennék.. Utcán is kerülöm az idegenek figyelmét.
2019. szept. 20. 13:13
 15/35 anonim válasza:

Elhiszem hogy nehéz megbízni valakiben főleg ha csaltak már meg. De ha a barátnőd tényleg szeret akkor nem lép félre ha egy srác rányomul akkor lerázza mert ott vagy neki te. Ez a hűség.

Viszont ha féltékenységi rohamot kapsz már attól ha egy fiú ránéz azt a legtöbb lány nem szereti.

Én se kedvelem a tömeget de hozzá lehet szokni az emberekhez nekem például úgy sikerült hogy egy olyan helyen dolgozok ahol emberekket kell kiszolgálni azelőtt még egy boltba a fizetésnél is féltem de ez nekem nagyon sokat segített a legtöbb szorongásomat sikerült legyőznöm így.

Szóval próbálkozni kell és néha kilépni a komfortzónádból. :)

2019. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Hát, nekem ez elég nehéz sajnos hogy sok ember közt legyek, nem vagyok hozzászokva hogy én is barátokkal vagy ilyesmikkel menjek, mindig egyedül voltam mindenhol, és úgy érzem hogy kinéznek stb... Tudom mi a hűség, de a mai világba ilyet nem nagyon látni.. És ha bízok benne ha nem, nekem mindig egy nagyon nehéz dolog lesz belegondolni abba hogy mi van akkor ha egy fiu rámászik vagy ilyesmi, vagy hasonló történik... Van olyan lány akinek az önbizalomhiány és a féltékenység, féltés és törődés taszító, de az olyan keressen egy macsó barmot aki kihasználja, az meg is érdemli... Jó lenne találni egy olyan lányt aki elfogad, nem pedig elhagy, vagy szó nélkül lelép.. Igen, nekem ez az eddigi 2 tapasztalatom van..
2019. szept. 20. 13:58
 17/35 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatna 1 no :) 32/f maganyos vagyok.
2019. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nyugi, nekem se ír senki.. Általába akik mondják hogy "írj" vagy csak szórakoznak vagy vissza sem írnak..
2019. szept. 20. 14:42
 19/35 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy a tarsadalom mukodese nem vagy alig termel ki az igenyeidnek megfelelo szemelyeket. Az igenyes emberek egyedul vannak mar most es a jovoben meg jobban el fognak szeparalodni. Keressed a bolcsesseget es tegyel azert hogy jobb legyen a vilag. A kapitalizmus alappillerei az onzes es a gonoszsag.
2019. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Hát bocsi, azt elfogadom hogy sok a ribi meg a nyomorult hülyegyerek a blútúszos kis hangfallal a tatyóba, de én nem leszek olyan, és mivel ezek az emberek miatt sok ember szenved és ki van rekesztve, nem talál barátokat/társat magának ahogy én se, így e-miatt nem tudom elfogadni ezt a világot... Főleg mert nekem az élet értelme lenne a párom, de hát 2 (komolyabb) tapasztalat és sok sok netes szórakozó hülye miatt eddig nem nagyon tudom komolyan venni a lányokat, sírnak hogy nem szereti őket senki, közbe a macsó hülyegyerek ha ráhajt egyből megadja magát, ha a barom meg kihasználja és eldobja sírnak, de aki tényleg szeretné őket, azok meg le vannak szarva mert nem olyan helyesek meg önbizalommal teliek...
2019. szept. 20. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!