Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismerkedés introvertáltabb,...

Ismerkedés introvertáltabb, elfogadó emberekkel?

Figyelt kérdés
Eddig GYK-n találtam pár olyan lányt aki hasonló volt mint én, hasonló gondolkodással, nem a tipikus tini tömeglány fajták.. De a GYK-kihalt, mindenki csak trollkodik és szidja a másikat, kevés a normális válasz... Hol lehetne még interneten hasonló "közösséget" elérni? Chat.hu anotalk meg ilyenek, ugyan az a hasonló troll barmok, nem érnek semmit sajnos... Facebook csoportba figyelemhiányos, ugyan úgy magamutogató lányokat látni, meg a beképzelt hülyegyerekek akik erre gerjednek... NORMÁLIS tippek?

2019. szept. 20. 00:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
A mozi, bowling, szakkörök, nem a gép előtt ülés miért hülyeség? Miért csak az jó, amit te annak gondolsz?
2019. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Mert sosem voltam még ehhez hasonló közösségekbe. Nem vagyok egy tömegember, nincs is kivel elmenni..
2019. szept. 25. 11:44
 33/35 anonim ***** válasza:

Szóval, elítélsz olyan dolgokat, amiket sose próbáltál ki.

Szóval aki ezeket űzi, az egyből egy utolsó tömegember?

2019. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Nem az hogy elítélem, egyszerűen csak máshova mennék, mert nem vagyok hozzászokva a tömeghez. Ha lenne mellettem egy lány sétálnánk a parkba esélyesen, nem a nagy tömegbe lennék valami fesztiválon meg ilyenek, amit a mai korombeliek imádnak.
2019. szept. 25. 11:58
 35/35 anonim ***** válasza:
Egy parkban is sokan szeretnek lenni.
2019. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!