Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők többsége miért tűri...

A nők többsége miért tűri jobban a magányt?

Figyelt kérdés

Rengeteg csinos nőt ismerek akik évek óta, vagy akár 10 éven keresztül egyedülálló!

Most a kalandokat azt hagyjuk, az nem ugyanolyan mintha állandó partner,társ lenne mellette!


2019. szept. 21. 17:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Én a környezetemet elnézve azt látom,hogy ha egy nő válik egyedülállóvá,az max a kezdetekben viseli meg,de utána teljesrn átszellemül. Amolyan "én" állapotba.


Míg a férfiak huzamosabb magányukban becsavarodnak.

2019. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%
Mindegyiknek van bikája.
2019. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is ismerek nőt, aki egyszer párkapcsolatban volt, csalódott a férfiakban, azóta egyedül van. Sajnos fél bármilyen új kapcsolatot kezdeményezni, fél a csalódástól és önmagát nem tartja szépnek, vonzónak, sőt, sajnos mindenféle válogatott jelzőkkel illeti magát, arra utalva, szerinte mennyire nem szép.
2019. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen nőket általában köbeveszik férfi barátok, akikkel el tudják ütni az időt, másra meg ott vannak az alkalmi kapcsolataik. Annyira nem érzik szükségét rendes párkapcsolatnak. A magányos férfiakkal viszont nem foglalkoznak a nők sem barátilag, sem máshogy, így ezt nem is olyan könnyű elviselni, mint fordítva.
2019. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Értem én a válaszokat,de nem hiányzik az az egyedülálló egyéneknek,hogy este senkihez nem bújnak hozzá,és nem öleli őket át őszintén valaki?

Vagy pl közös dolgok.. esti tévézés,felhőtlen beszélgetések,érzéki dolgok.. összeségében egy igaz társ akiben az ember megbizhat!

Véleményem szerint az meg buta és felelőtlen döntés a nők részéröl,hogy minden ffit egy kalap slá vesznek. Én megértem,hogy vannak csalodásaik,átverik őket idióta álszent emberek, de minden rossz történés egy tanító jellegű állomás az emberek életében.

2019. szept. 21. 19:00
 16/20 anonim ***** válasza:
Miért hiányozna valami amit sosem éltem át?
2019. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

14-es!

És az alkalmi kapcsolat az miért jó? Miért adja oda magát a nő néha napján egy olyan illetőknek akik csak kiröhögik utána, és minden haverjának elmondja,hogy mit csináltak az ágyban. A nő nem gondol bele,hogy ezáltal odavész a női mivoltja és erkölcsössége?

2019. szept. 21. 19:05
 18/20 anonim ***** válasza:
17: Gondolom kompenzálja ezeket az, hogy nem kell hűnek lenni senkihez, nem kell megfelelni egy férfi elvárásainak sem. Ha unalmassá válik a férfi, akkor következmények nélkül találnak mást. Nem védeni akarom ezt a gondolkodásmódot, mert biztosan nem lennék ilyen, ha nő lennék, de szerintem ez járhat a fejükben.
2019. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"A magányos férfiakkal viszont nem foglalkoznak a nők sem barátilag, sem máshogy, így ezt nem is olyan könnyű elviselni, mint fordítva."


Mert ha egy magányos férfihoz elkezdenék barátilag közelíteni, azonnal esküvőt akarna. Férfiak nem akarnak nőkkel barátkozni.

2019. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A magány még mindig jobb egy csomó más dolognál...


Irtó jó lenne valakit szeretni, és minden este összebújni, együtt lenni. De úgy tűnik erre nem alkalmas bármelyik férfi, én pedig nem találkoztam olyannal, akivel lehetne. Arra egyáltalán nincs szükségem, hogy veszekedős kapcsolatban éljek, és arra se, hogy 3 havonta új alannyal próbálkozzak hiába.


Jó lenne, ha jó lenne, de a magány még mindig jobb a rossznál...


Bármi áron ne... érted?



Én azt hittem idén nyáron találkoztam valakivel, akivel jól kijönnék és talán kiveri a fejemből online szerelmemet... De ő meg a füle botját se mozdítja, nemhogy mást. Én hódítsam meg őt nő létemre?

2019. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!