Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet azt elfogadni ha...

Hogy lehet azt elfogadni ha az ember örökre pár nélkül marad?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm és szerintem soha nem is lesz, vagy ha mégis akkor az rövid távú lesz. Pedig nagyon szeretnék, de úgy érzem hogy sosem fogok találni hozzám illő lányt.

De én szerintem nem bírom ki egyedül életem végéig, nagyon szeretnék barátnőt, meg szerintem ez a normális, ez az élet rendje.

Nagyon magányos vagyok mert barátaim sincsenek, de nem hinném hogy azért mert rossz, idegesítő ember lennél, hanem inkább azért mert túl szolid, és visszahúzódó vagyok. Emiatt ugye nem lesz egyszerű barátnőt sem találni.


22 éves vagyok és még sosem volt barátnőm, pedig pár lánynál próbálkoztam, de úgy érzem hogy hozzám nem való barátnő, vagy legalábbis ezek a lányok nem.


2019. szept. 22. 16:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, ezek szerint IC-vel utazok bp ről debrecenbe.. jó tudni.

És ha valaki társfüggő? Én az vagyok, egy valakit szeretnék magam mellé aki szeret és hűségbe mellettem van csak nem találok senkit, nem tudom kire írjak rá mert nem találok olyat aki elfogadna és nem olyan tömeglány.. Nem hiszem ha valaki szeretetre vágyik azt majd ilyen hülye kezelések megváltoztatják, az már nem is önmaga lenne..

2019. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ember nem látott még a jövőbe, úgyhogy nem tudhatod merre sodor még az élet.
2019. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha társfüggő vagy, az ugyanolyan kóros függőség, mint a nikotin- alkohol- drogfüggőség. Tehát kezelni kell. Nem a párkapcsolat a boldogság kizárólagos forrása.

Ha a pszichiáter se tud segíteni, nos, akkor az illető tagja lesz a gyógyíthatatlan 2 százaléknak. Drogról, narkóról se lehet mindenkit leszoktatni.

2019. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7es vagyok, én ezt nem tekintem betegségnek hogy az életemnél is fontosabb lenne egy lány aki szeret és elfogad. Nekem ez inkább normális hogy mindent megtennék érte, ha lenne. és eszem ágába sincs "kigyógyulni"
2019. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jó, csak az a gond, hogy ez nem csak tőled függ. Ehhez 2 ember kell. Ha nincs meg az a másik, akkor a saját egészségedet teszed tönkre. Magyarország világszínvonalú az öngyilkosságok tekintetében, ha másban nem is, ennek jelentős százalékát SZVSZ a társfüggők adják.
2019. szept. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, igazad van utolsó és én is azon gondolkodok hogy befejezem az egészet, de egyszerűen nem tudok meglenni egyedül, ölelés és szeretet nélkül, és nem is akarok ezen változtatni, csak azt hogy ne maradjon igy. próbálkozok nyitott lenni és chatelni, de egyszerűen nem találok senkit, privátba nem is beszélek senkivel, mert egyszerűen nem találok senkit, aki lány lenne és beszélgetne velem..
2019. szept. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Pont azért nem kellesz senkinek, mert ráfüggsz, rátelepedsz a másik emberre és ez borzasztóan taszító annak a másik félnek. A beteg embereket ösztönösen kerülik. Saját magad útjában állsz és nem akarsz róla tudomást venni.

Az viszont igaz, hogy mindenki úgy rontja el a saját életét, ahogy akarja. Csak a vergődést és látványos szenvedést fejezd be kérlek, mert kezd nagyon uncsi lenni.

2019. szept. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17-es akinek ez taszító az csak egy szokásos, a másikat lenéző nagyképű kis hercegnő, aki a macsó srácra vágyik fehér lovon. Ha valami nem tetszik, akkor ne olvasd, ez ennyire egyszerű. És nem állok a saját utamba, viszont pont az olyan genny szerű lányokat kerülöm, akik taszítónak találnak valakit csak azért mert introvertált és nem olyan népszerű nagyképű barom mint a legtöbb ember ezen a földön.

Ahogy mondtam, ha nem tetszik, nem veszel tudomást róla.

2019. szept. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

És még azt se látod, ha segíteni akarnak felismerni a problémát.

Nem baj, akkor szenvedj csak. Talán majd felnősz te is.

Szép napot!

2019. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!