Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mivel kötitek le magatokat...

Ti mivel kötitek le magatokat magányosan?

Figyelt kérdés

Én nekem nincs szinte senkim (1 családtagon kívűl)

így 0-24 egyedül vagyok, nem tudok chatelni senkivel sajnos. Zene, film, sorozatk lekötnek, olyankor talán nem érzem olyan egyedül magam ha sorozatot nézek.

Ti mit szoktatok csinálni?

18f



2019. szept. 23. 03:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#7

#10


Engem pl akkoriban még nagyban vertek suliban és egyebek. Vajon mennyire akartam ezek után emberek közé menni önszántamból? :D

2019. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18 évesen még nagyban vertek a suliban?? Hát hova jártál te iskolába? Szüleid, tanárok, iskolaigazgató, rendőrség, nem volt egy ember, akinek szóljál? Sajnos muszáj életképesnek lenni, mert különben egy depressziós, magányos, megkeseredett ember leszel. Ismerkedni kell, barátkozni, segítséget kérni, ha bajban vagy, vagy elakadtál az életben, csak körül kell nézni és kinyílik a világ, mert mindenhol van egy segítő, jószándékú ember. De otthon a négy fal között csak egyre lejjebb süllyedsz.
2019. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12

"Hát hova jártál te iskolába?"

Nem írom le itt. :D


"Szüleid, tanárok, iskolaigazgató, rendőrség, nem volt egy ember, akinek szóljál?"

Szüleimnek és 1-2 tanárnak szóltam, jött a "védd meg magad" és társai, nem vették komolyan.

Rendőrség nem hiszem, hogy intézkedne, már akkor láttam, hogy sokkal-sokkal durvább ügyekben se történik semmi.


"Sajnos muszáj életképesnek lenni, mert különben egy depressziós, magányos, megkeseredett ember leszel. Ismerkedni kell, barátkozni, segítséget kérni, ha bajban vagy, vagy elakadtál az életben, csak körül kell nézni és kinyílik a világ, mert mindenhol van egy segítő, jószándékú ember. De otthon a négy fal között csak egyre lejjebb süllyedsz."

Aki segítséget kér, az kimutatja hogy gyenge és csak még jobban átgázolnak rajta. Mosolyogni kell, és diszkréten távol tartani magam az emberektől, nem bízni senkiben.

Otthon a négy fal között végre nyugalom van és békesség.

Már 10 éve élek így, és boldognak tartom magam. Régen elcsesztem sok dolgot, de tanultam belőlük, és most már sokkal kellemesebb. :)

2019. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Először is 7-es, én 5.től magántanuló voltam 8-ig. nem járok a világon sehova mert nem tudok meglenni emberek közt, és barátaim sose voltak.

Engem ami lekötne az időtöltés a barátnőmmel, de sajnos nem találok senkit aki így elfogadna, viszont ha fizetnének sem akarnák/lennék olyan magabiztos macsó pávagyerek, mint amilyenre a lányok vágynak.. Másra nem vágyok, max ahogy a lány írta a gépen foglalnám el magam én is, ezzel csak az a baj hogy valami gondja van a gépemnek, így max valami LOL-al tudnék játszani, ami valljuk be egyedül unalmas mind.. Ha játszok vagy ilyesmi egyszerűen megunom egyedül, és nagyon szarul vagyok amiért nincs barátnőm, tudom hogy nálatok ez nem normális dolog hogy valakinek ez legyen a leg fontosabb, de ez van. Jelenleg nézem a Dr.House sorozatot, ha a végére érek megint összetörik a lelkem (jobban mint most van) és akkor nem csak délután 3-ig fogok aludni hanem át az egész napot .. Valahogy telnie kell magányosan :D

2019. szept. 23. 15:11
 15/19 A kérdező kommentje:
5-ös, neked is ilyen LOL meg ilyesmi felkapott játékok mennek, mi? Azért remélem nem vagy egy olyan gamer lány aki eladja a fürdővizét! :P
2019. szept. 23. 15:12
 16/19 anonim válasza:
Én is sorozatokat szoktam nézni szinte már amikor találok valami jót ami leköt voltak sorozatok amiket 2x is megnéztem mert sajnos például egy 3 évados sorozatot simán kinézek 1 hét alatt mert annyira unatkozok és magányos vagyok hogy sorba sorba nézem meg a részeket :/ átérzem amit te mivel én se tudok senkivel se beszélni egész nap sőt én még a szüleimmel se... mert reggeltől estig dolgoznak, de például a takarítás is egy nagyon jó elfoglaltság én ma 3 órát takarítottam amin még én is meglepődtem xD néha leülök a parkban itt előttünk ahol van pár ember így még ha csak nézem is őket (ez kicsit furán hangzik XD) legalább nem érzem magam nagyon egyedül mert mozognak körülöttem az emberek, a mozi is jó leköt pár órára bár én oda is egyedül járok :( sajnos kiestem én is azokból az időszakokból amikor tudtam volna barátokat szerezni de már nekem sincs nagyon sok lehetőségem mert olyan városban élek ahol szinte mindenkinek megvan már a baráti társasága fiatalok körében de sok szerencsét kívánok hátha találsz egy barátot!
2019. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hát utolsó, igen akkor te átérzed.. barát helyett inkább barátnőre lenne szükségem, de arra nagyon, és nem egyedül ülni a parkba hanem őt ölelve..

nyugodtan írhatsz amúgy ha szeretnél

2019. szept. 25. 21:28
 18/19 anonim válasza:
talán próbálj először csak barátkozni az se baj ha fiúk... talán ők meg bemutatnak az ő barátaiknak és talán lesz köztük egy lány akivel elején csak barátok lesztek aztán összejöttük hisz ez legtöbbször így szokott lenni én is valami hasonlót próbálok kialakítani csak sajnos nehéz mivel én se tudom hogy elkezdeni mert kezdeményezni sajnos nehezen tudok sőt... egyáltalán nem, + nekem az is közrejátszik hogy nem hinném hogy valaki eltudna engem fogadni olyannak amilyen vagyok mert a kinézetem se a legtökéletesebb és a belsőm is egy roncs hisz nekem ott van maga az a dolog hogy sose jártam középiskolába így sokan elítélnének miatta és nem azért nem jártam középsuliba mert nem szerettem volna, csak nem volt rá lehetőségem.. egyébként hova valósi vagy? az is elég ha leírod a megyét
2019. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, és ugyan az ami neked.. magántanulóba végeztem a 8at is, mert utáltam is az egészet, meg a sok ember közt se tudtam meglenni.. A "barátok", vagy hátba szúrnak vagy leszarnak, rég nem is volt.. Az utolsó ember akit havernak gondoltam ő is netes volt, de ha leírtam mennyire rosszul vagyok és hogy szivsen véget vetnék az életemnek, leszarta, röhögött rajtam.. Az ilyen barátnak nevezni?
2019. szept. 25. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!