Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az állam miért nem segít a...

Az állam miért nem segít a magányos embereknek társat találni ha már úgyis azt szeretnék hogy szaporodjunk?

Figyelt kérdés
Szerintem nem mindenki tudja egyedül megoldani ezt a problémát hogy társat találjon.De sokaknak még egy egyéjszakás kaland sem jön össze.Ha nem jön össze semmi nem lesz gyerekünk,nem lesz aki fizesse a nyugdíjunkat mert sok lesz az idős és kevés a fiatal.A Fidesz tudna tenni valamit hogy ne legyen ennyi fiatal egyedül,szüzen.
2019. okt. 1. 09:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
92%
Képtelen vagyok elhinni, hogy ez valós kérdés!
2019. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
Nemcsak a munka világába kell visszavezetni az embereket hanem a társasági élet világába is.Nem kéne hagyni hogy az emberek elmagányosodjanak.
2019. okt. 1. 10:07
 13/62 anonim ***** válasza:
96%

Nemzeti Bordélyházat nem akarsz?

Meg akkor már legyen diákkedvezmény, 65 év felett meg legyen ingyenes, nem?

Szűz Mária segíts meg!

2019. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
100%
És mit tettél már annak érdekében, hogy párt találj? Egy szakember sem fog helyetted ismerkedni.
2019. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
96%
A 10-es válaszomban leírtam, hogy minden adott. Mi többet szeretnél?
2019. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
Amit a 6-os írt az jó hogy rendezvényt akartak szervezni magányosoknak.Én is ilyesmire gondoltam plusz szakemberek kellenének ak8k kimondottan azoknak segítenék akiknek nem
2019. okt. 1. 10:20
 17/62 anonim ***** válasza:
100%

Vannak tanácsadók és pszichológusok, hozzájuk kéne elmenni, mert senki sem fog csöngetni nálad, hogy segítsen. Neked kell lépned az ügy érdekében.


Vannak ismerkedő rendezvények, komolyan ennyire életképtelen vagy?

2019. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
Már ezt is az államnak kell megoldania?
2019. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
94%

A 2-es világosan leírta a lényeget!

Aki ennyire életképtelen, az az emberiség szempontjából teher, ha szaporodik.

Aki az államtól várja még a társtalálást is, az az ágyban is elvárná, hogy egy állami inszeminátor igazítsa be neki a szerszámot!

2019. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
98%

Aki életképtelen, az ne szaporodjon inkább. Bocsi, de ha felnőttként évek után sem sikerül párt találni magadtól, akkor hogy fogod ellátni a gyerekedet? Azért kell egy kis rátermettség szülőként.

Egye meg ott a tinder vagy bármelyik másik tarskereso. Ha személyesen nem megy munkahelyen vagy ilyesmi, neten lehet.

Nem vagyok fideszes és a legkevésbé sem értek egyet velük, de most itt nem jogos, hogy tőlük vársz segítséget. Levegőt ne vegyenek helyetted?

2019. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!