Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az állam miért nem segít a...

Az állam miért nem segít a magányos embereknek társat találni ha már úgyis azt szeretnék hogy szaporodjunk?

Figyelt kérdés
Szerintem nem mindenki tudja egyedül megoldani ezt a problémát hogy társat találjon.De sokaknak még egy egyéjszakás kaland sem jön össze.Ha nem jön össze semmi nem lesz gyerekünk,nem lesz aki fizesse a nyugdíjunkat mert sok lesz az idős és kevés a fiatal.A Fidesz tudna tenni valamit hogy ne legyen ennyi fiatal egyedül,szüzen.
2019. okt. 1. 09:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
94%

Ennyit meg nem rohogtem ezen az oldalon.

Ha valamiert, ezert erdemes volt elned, kerdezo :D

2019. okt. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
91%

A 49es Sunshinedoll által írt komment a legjobb eddig! Vizuális típus vagyok, elég hangosat visítottam az imént ahhoz, hogy a szomszéd a falra vágjon egyet.

De voltak még szépek.

Szerintem pont azért emelte ki a kérdező a kérdését, hogy hátha lesznek még ilyen gyöngyszemek! :D

Úgyhogy hajrá emberek!

2019. okt. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
6%

Tényleg mosolyra fakasztóak voltak a válaszok... :)


Tisztelt Kérdező! Szabad érdeklődnöm, hogy hány éves vagy és melyik Nemhez tartozol?


(A 87 éves nagymamám is mindent az "állambácsitól" vár még. De a múlt század 50-es, 60-as vagy akár 70-es éveiben még volt azért viszonylagos közbiztonság a maihoz képest...)


Gazdasági szempontból vizsgálva a kérdést nem írsz oktondiságot.


Ui: talán érdemes lenne egyházi gyülekezeteknél keresned a megoldást. (Történelmi egyházak, NEM SZEKTÁK!!!) Melyik felekezethez tartozol? Milyen vallású vagy családtörténeti szempontból?

2019. okt. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Most mégis ki menne el egy magànyosak összejövetele meg ilyesmi jellegü összejövetelekre, kibukott egyedülallok klubjaba? Senki nem vallalnà fel hogy itt tart
2019. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Na, ez itt Magyarországon kb így nézne ki:

Először is, kitalálnának valami pitsányi összeget, ami társtalanoknak járna, egyfajta segélyként, amíg társat nem talál. Nyilván sokan ráharapnának, mivel csóró a magyar. Valami házastárs helyettesítő támogatás (HHT). Ezért amíg az jár, bizonyos időközönként kötelezően ajánlottan be kellene slattyogni az irodába és a regisztrált felhozatal közül választana neked egyet-kettőt az ügyintéző. Erről kapnál egy igazoló lapot, amit a randin alá kellene iratnod a delikvenssel, akihez közvetítettek, tehát akivel paramétereid alapján úgy gondolják, összeillő lennél. Ha nemet mond, az kellemetlen, mert az ügyintéző húzgálja a száját, ha visszaviszed a nemleges lapot és amúgy is, egy éven belül legalább 30 napot ki kellene húznod valakivel, ha továbbra ,következő évben is akarod a támogast és komoly a társkeresési szándékod. De amilyen a felhozatal, ez nem lesz könnyű feladat. Nos, mivel segítséggel sem sikerül belátható időn belül megütnöd a főnyereményt, így kiutalnak neked fél évre amolyan gyors segélyként egy Mancikát, akit az iroda választott random, neked. Mancika 10 évvel idősebb nálad, 180cm magas/ 130kg, két foga van, szódásüveg szemüvege és enyhén bajúszos, vidám személyiség, aki szereti az állatokat. 12 macskája van a 25 nm,es lakásában. Amennyiben nem fogadod el a neked megfelelő társat (az állam dönti el, ill.ügyintéző, hogy ki a megfelelő), akkor 1 évre kizárnak az ellátásból és félő, hogy még Mancika típusú társat sem sikerül majd összeszedni magadtól és a járadékot is buktad.

2019. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Amúgy a nemzeti bordélyház ötlete nem rossz, a dohányboltok mellé rakhatnának egyet-egyet. Akkor legalább a csövesek nem az utcán portyáznának, hanem odabent a madamoknál.
2019. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Tessék, lehetne szexuális krízis segély utalvány is. Ha Mancikát sem tudnak ajánlani, igényelhetnél 3 havonta 1500 ft-ot, amit beválthatnál a nemzeti bordélyházban. Hogy mit kapnál érte, nem tudom, de biztos hasznos lenne.
2019. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Na meg a szexuális jellegű közmunka :D
2019. okt. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:
Valami olyasmire gondoltam én is mint amit az #54-es írt.
2019. okt. 5. 10:40
 60/62 A kérdező kommentje:
Vagyis #55-ös
2019. okt. 5. 10:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!