Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az állam miért nem segít a...

Az állam miért nem segít a magányos embereknek társat találni ha már úgyis azt szeretnék hogy szaporodjunk?

Figyelt kérdés
Szerintem nem mindenki tudja egyedül megoldani ezt a problémát hogy társat találjon.De sokaknak még egy egyéjszakás kaland sem jön össze.Ha nem jön össze semmi nem lesz gyerekünk,nem lesz aki fizesse a nyugdíjunkat mert sok lesz az idős és kevés a fiatal.A Fidesz tudna tenni valamit hogy ne legyen ennyi fiatal egyedül,szüzen.
2019. okt. 1. 09:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Balareplitián azért az államnak sok köze van hozzá hogy tudunk e boldogulni szerintem.
2019. okt. 1. 10:59
 32/62 anonim ***** válasza:
100%

Majd a szoc. osztály hivatalból kiküld neked egy barátnőt. Ez a cél nem?

Amúgy rengeteg csoport van a neten csak rá kéne keresni. Meg sok embernek csak a szája nagy. Tessék belépni ilyen csopikban és találkozókra járni. Amúgy meg vannak szakemberek, akik ebben tudnak segíteni, de ők se dolgoznak ingyen.

2019. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
Én a nemzeti párválasztó bált amúgy nem tartom rossz ötletnek.Én támogatom az olyan rendezvényeket amin az a cél hogy összehozzák az embereket.
2019. okt. 1. 11:09
 34/62 anonim ***** válasza:
94%

Ha te nem teszel semmit, miért várod el, hogy mások tegyenek érted bárkit?


Szerinted érdekli az államot, hogy egy életképtelen porszem mit kezd az életével? Hát nem.

2019. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

31:

Sajnos jelenleg sok köze van hozzá, de nem kellene így lennie, nem hogy erősíteni, de gyengíteni kellene a szerepét. Te meg bevinnéd a magánélet területére is. Szép kis orwelli világ lenne.

2019. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%

Az állam feladatai szerintem: megvédeni az országot, működtetni az igazságszolgáltatást, fenntartani az utakat.

Az állam feladatai ez etatisták szerint: egészségügy, oktatás, szociális háló, nyugdíjak.

Az állam feladatai a a retardáltak szerint: belefolyni az emberek magánéletébe.

2019. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:

33:

De milyen pluszt ad? Most is elmehetsz buliba, bálba. Most is szervezhet bármely magáncég párválasztó bált, sőt ennél radikálisabb módszerek is vannak a társközvetítő cégeknél (pl. vakrandik, adatlap alapján potenciális párosítás, tárkereső társasutak, stb., stb.). Attól hogy az állam az adófizetők pénzén a maganszervezőknél drágábban szervez egy ilyen bált, még nem találsz könnyebben párt. Ki meg nem utalhatnak neked nőt, mert az a másik oldalon lenne kényszerítés...

2019. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:

36:

Az egészségügyet nem, de egy nagyon enyhe szociális hálót és közoktatást (felsőoktatást nem) én is az állam feladatai közé tartozónak tartom. Egyszerűen azért, mert az már rontaná a versenyképességet, ha a szegények tehetséges gyerekeinek nem adunk esélyt.


Mindenesetre ez nagyon off, viszont a nemzeti párválasztás után a következő az lenne, hogybekameráznák a lakást, és elemeznék, hogy nincs-e párkapcsolati problémád az asszonnyal, és ha úgy látják, beavatkoznak, meg unszolnának, ha kevés a szex, vagy ha túl aberrált, nem keresztény, akkor azért.

2019. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
A bekamerázás túlzás lenne de programokat szervezni egyedülállóknak,szakemberekkel segíteni őket,megtanítani őket kommunikálni,emberek közé küldeni őket nem az.
2019. okt. 1. 12:27
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
De ezek már most is létező dolgok, csak te vagy buta rékeresni ezekre. XD
2019. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!