Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok és kikészültem...

Magányos vagyok és kikészültem, valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok, visszahúzódó, és hiába vagyok introvertált szerű egy párra mindennél jobban vágyok, végülis senki se mondta hogy egy ilyen ember ne akarna szóval ezért se értem miért ítélnek el, de mindegy is..

Próbálok nyitott lenni és ismerkedni, ami megy is például anotalkon nagyritkán de találok olyan lányt aki nem ítél el, akivel van egy kis ritka normális beszélgetés, de sajnos vagy nem pest közeliek vagy már van barátjuk, szóval így is csalódás az egész, hiába próbálkozol és teszem ki a lelkem hogy végre próbálkozzak, nem jön össze még mindíg semmi.. Lassan 19 leszek, attól féltem mindíg hogy a 18 at egyedül töltöm majd, születésnapomkor egyedül ülök majd mint minden nap, és most a 19.-en is ez lesz... Ami nekem már sok, korba is, magányba is, hiába mondják hogy "fiatal vagyok" stb, ez lényegtelen mert nekem sok, másoknak van valami emléke vagy ilyesmi amiért nem csak úgy "eltelt" nekem nem, de nem is ez zavar, ez mindegy is innentől kezdve, a lényeget leírtam. Valaki szenved még hasonló helyzetbe?

-És ha valaki megint privátba szeretné elmondani hogy fiatal vagyok és éljem ki magam szexbe és hasonlók, előre tisztázzuk hogy az 100% hogy nem, nem külsőségekre vagy szexre megyek, és nem is érdekel a dolog ameddig nem azzal vagyok akit majd szeretni fogok, szóval a hasonló tanácsokat a pszichiáterrel együtt tartsátok meg magatoknak, a trollokból már eleget "tettem" :D


2019. okt. 3. 02:58
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

5-ös igen létezik, és ebbe reménykedek én is hogy megtalálom a nekem való lányt.


6os ez igy van, azért mert nem erősségem a sport és nem jön be azért elítélsz?


7-es nálam nem az az élet mint másoknál hogy bulizás szórakozás stb, hanem mondjuk sétálni a barátnőmmel, hozzá bújni és vele kettesbe csinálni mindent. Nekem ez lenne az amitől elkezdenék igazán Élni


8-as, a bulizás az bulizás. Elítélem akárhogy van mert zene és társaság, többi fiu mindig van. Ami nem tetszik seggrázás, részegeskedés őrültség, hülyeségekre veszik rá egymást, pasizgatás stb ezek amik végleg nem. Valaki random azt mondta ha féltékeny vagyok és a barátja lennék úgy oldaná meg hogy mivel ő csak a barátnőivel bulizik otthon vinne engem magával, és ez egy ismeretlentől is rohadtul jól esett, és jó ötletnek tartom már amennyire, bár nem lett a beszélgetésből semmi, de máris volt aki mégis bulizott (gyengén) de talált volna megoldást.


9-es, már bocs de ne legyél már farok! Nem ismersz, leírtam a kérdésbe is hogy nyitott próbálok lenni, a kérdés is egyfajta nyitás most hadd ne magyarázzam el az okokat, egész nap anotalkon is fent vagyok itt is van akinek segitettem vagy csak beszélgettem, tőlem ez nagy dolog, de nyitok. Nem ismersz, ne mond már meg hogy én nyitok-e vagy nem :D No offense tényleg nem megsérteni akarlak téged se, de éppen azt teszem. Ne mondd az ellenkezőjét

2019. okt. 3. 14:07
 12/29 anonim ***** válasza:
91%

Amilyen sérülések vannak benned és gátak, olyan társat fogsz bevonzani, aki erre akár rá is erősíthet. Féltékenység, önbizalomhiány stb...

A "neten való ismerkedés" nem fogja megoldani, hogy legyen önbizalmad és ne gondold, hogy egy kapcsolat majd megvált és "akkor elkezdenél élni", a rózsaszín köd max eufóriát okozna, de utána jönne a betölthetetlen üresség, mert kívülről vártad a megoldást, a megváltást...

2019. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Volt már valakim, és hidd el ha abba a tudatba vagyok hogy valaki szeret és mondjuk kapok egy ölelést akkor minden jó. Hadd tudjam már én mi a jó nekem, okoskodók légyszíves kerüljetek, már mondtam hogy ez nem segít..
2019. okt. 3. 15:00
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Ide linkeljem neked azt az kB 50 kérdést ahol segítettek és te fújtad a magadét? Meg sem fogadod az itteni tanácsokat csak kigúnyolod azokat akiknek valós problémájuk van. Neked nincs semmi problémád. Ez nem probléma hogy leírod hogy mennyire elítéled a mai tiniket holott fogalmad sincs,hogy milyenek. Ki sem mozdulsz,tehát honnan is tudnád hogy milyenek? Így együttérezni sem fogok tudni veled. Trollkodsz és egyesen szánalmas vagy. Ennyi a véleményem.
2019. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egyik válaszban sem írták, hogy buliznod, részegeskedned és egyebeket kellene tenned, hogy barátnőd legyen. Olyan, mintha rávetítenéd eleve a válaszadókra, hogy olyanokat akarnak javasolni eleve, amit nem akarsz tenni, vagy elítélsz. Szerintem ez nem így van, válaszokat olvasva nem így tapasztaltam. Olyan válaszokra írod, hogy neked a bulizás, részegeskedés stb nem számít, amely válaszokban a válaszadó nem mondta, hogy buliznod kellene, csak például megkérdezték mitjelent számodra. Mindig azt írod, mit nem akarsz, de hogy mit akarsz, sőt, mit teszel, arról nem igazán esik szó. Ha lesz barátnőd és őt kell elvinni helyekre, elkísérni, akkor önbizalom nélkül ki mersz mozdulni?

Ha valaki melletted van, átölel, ágyba lehet bújni vele stb, lehet jó lesz egy ideig, félévig, egy évig, amíg a rózsaszín köd intenzitása csökkenni nem kezd, utána üresség jön, mert kívülről vártál megváltást. Részemről semmilyen rosszindulat, sem okoskodás nincs, ismertem én is ilyet, aki kívülről várt megváltást...

Te tudod, a te életed, én nem tudlak és nem is akarlak semmiről sem meggyőzni.

2019. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%
9. vagyok, semmi bántót nem írtam, tanácsot próbáltunk itt adni a többiekkel, mindenki normális hangnemben, de erre lefarkazol. Hát akkor sajnáld magad az anotalk előtt ülve, meg írd ki még tízszer a saját hülyeségedet, te életképtelen fsz. Csak sír a szád, meg mindenkinél különbnek képzeled magad, de arra képtelen vagy, hogy ne a kifogásokat keresd meg bármit is tegyél.
2019. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
15-ös nekem életem végéig jó lesz ameddig kitart mellettem valaki. És nem pont a válaszadókat szidom vagy ilyesmi, hanem azokat akik itt is írnak, de privátba is zaklattak már a hülyeségekkel. Például amit a kérdésbe írtam, sokan mondják hogy dugjak kötöttségek nélkül, ami nekem inkább taszító mint hogy vonzó dolog, akinek megfordul ilyen a fejébe, vagy magamutogató kis trendi lány, olyan nekem nem kell, és ezt azért írom le hogy ne kapjak ilyen tanácsokat, mert ha látjátok ha nem, túl sok van ilyen tanácsokból, és nekem az nem tetszik.
2019. okt. 3. 16:48
 18/29 anonim válasza:
71%
Én már úgy vagyok ezzel az egész egyedüli dologgal, hogy kezd elegem lenni. Lassan 23 éves leszek és még csak most nőtt be a fejem lágya. De én már ebbe a monitor mögüli ismerkedésbe r.hadtúl belefáradtam. Mert egyszerűen a távkapcsolat fiataloknál nem működik és ha mégis akkor nagyon nagy elköteleződést igényel. És mivel a helyzet megkívánja hátra kell hagynom ezt a fajta zárt életmódot, mert sose lesz belőlem senki. Az ábránd kergetésből meg már elegem van, mert a kinézetem abszolút nyerő, de az önbizalom a béke s.gge alatt van kb. Így mindenképp valamilyen sport, vagy túra közösség, illetve tánciskola, mert ott közvetlen lehet lányokkal barátibb módon ismerkedni, ha meg a helyzet úgy kívánja normális kapcsolatot kialakítani. Szóval én ezt az internetes ismerkedést már igyekszem hanyagolni, sőt én már visszavonulok ettől az életviteltől is, mert csak még jobban tönkretesz és nem motivál előre.
2019. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Sok sikert, neked az biztos menni fog ha igy gondolod :)
2019. okt. 4. 17:54
 20/29 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy introvertált vagy, egyáltalán nem zárja ki, hogy párt találj. Az viszont, hogy a személytelen, virtuális neten próbálsz ismerkedni és a válaszadók bármilyen jótanácsát azonnal elutasítod, nem túl jó. Nincs élettapasztalatod, a neten való online ismerkedés nem fog élettapasztalatot adni. Írod: "Barátkozás és a lakás elhagyása nem az erősségem" Így nehéz lesz nagyon, ha lesz párod és programokat szerveztek, egy idő után nagyon idegesíteni fogja, ha például neki kell majd megmondani, hova menjetek éppen, meg te is azt mondod neki: "sose volt erősségem a lakás elhagyása, döntsd el te hova menjünk". Élettapasztalat nélkül az is nehéz lesz majd. A mélázás és egyhelyben ülés nem fog segíteni, valamint az sem, ha folyamatosan azt hajtogatod, hogy te mit nem akarsz, mit miért ítélsz el, stb. Az, hogy mi a te világod, mit akarsz, nem nagyon derül ki. Az derül ki, hogy milyen ne legyen a másik. Ha ismerkedés kezdetén olyan jeleket adsz, amiből a másik úgy érzi, hogy kontrollálni akarod, vagy lelki támasznak használni, elmenekül.

Ha valaki szereti párját és az illető egyedül szeretne menni valahova (mindegy hova, barátnőzni, bulizni, bárhova), akkor el kell engedni. A féltékeny, bizonytalan ember mindig a másikat akarja kontrollálni, hívogatja, idejével elszámoltatja. Ja és bulizás alatt nemcsak olyasfajta bulizást kell érteni, mint amilyet leírtál, van kultúrált bulizás is.

Ismertem én is valakit, aki párkapcsolattól várta a boldogságot mindig, ő is azt mondta, hogy ha bárki szeretné, a világon a legnagyobb boldogság lenne számára, ha elfogadnák. Párkapcsolat elején volt szárnyalás, ahogy elmúlt a rózsaszín köd, fájdalmas volt a földetérés és kínzó a visszatérő lelki üresség érzése. Ő is azt mondta, hogy neki egész életre kitartana a boldogság. Egy idő múlva már a másikat szrette volna kontrollálni, féltékeny volt és elsősorban nem a másik személye volt fontos ebben, hanem hogy elveszítheti és megint jönni fog a magány.

Neked is sikerülhet bármi, összejöhet, amit szeretnél, ha teszel érte.

Nem rosszindulatból írom, de nem ártana lelkileg rendbetenni magad (és nem, nem rajzolgatásról van szó mint írtad is lenézően). A megoldatlan problémákat a párkapcsolat okozta rózsaszín köd nem fogja elfedni, vagy csak ideig-óráig.

Bármi sikerülhet, ha elindulsz és teszel érte, biztos van hobbi, bármi ami érdekelhet, a hobbi azt jelentheti, hogy valamit együtt csinálsz másokkal, megismerkedsz új emberekkel, baráti köröd alakulhat ki és barátnőd is lehet előbb-utóbb.

Ha nem a "nem"-ekre koncentrálsz, számbaveszed erősségeidet és elkezdesz cselekedni, lehet sikered.

2019. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!