Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet az ember társaságban is...

Lehet az ember társaságban is magányos?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mit lehet ezzel kezdeni?
2019. okt. 10. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, nem hallottál még a társas magány kifejezésről?
2019. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Hát, bár én sose voltam közösségbe, én tudom hogy ameddig nem lesz mellettem egy lány aki tényleg megölel hűséges és kedves velem, addig mindig magányosnak fogom érezni magam, és nem tudom így értékelni az "életem"

Mesélj róla ha szeretnél, esetleg fel tudok ajánlani egy új csoportot amit csináltam, lelki baj magány, akárki jöhet aki elfogadást keres..

18f

2019. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Lehet,ha nem figyelnek rá,csak ott van...tapasztalat. Csak ott vagy dísznek,mindenki elbeszélget a másikkal, a legundorítóbb,mikor ahhoz,hogy meghallják amit mondok hangosabban kell beszélnem,és utána sincs sehol semmi,se kép se hang...Az ilyen társaságokat kerülöm,amint belekerülök,már hagyom is őket egymás társaságában,mert megérdemlik egymást 18/F
2019. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Már megint te?

Inkább menj és tanulj vagy játssz valamit, de ne itt rontsd már a levegőt a sírásoddal. Nálad még Karcsi is életképesebb...


A kérdésre a válasz: hogyne lehetne. Keresni kell egy másik társaságot, ahol jobban befogadják az embert. Vagy ha a barátai/haverjai közt is magányosnak érzi magát az ember, ott már lehet némi mentális gond is a háttérben. Esetleg egy szakember véleményét is érdemes lehet kikérni.

2019. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
2-es vagyok, az ilyen bunkókkal ne foglalkozz, élettelenek ugyan úgy, csak a férge máson éli ki magát.
2019. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Lehet. Pl én gyakran érzem magam magányosnak társaságban és érdekes, soha(!) nem érzem magányosnak magam, ha egyedül vagyok. Akkor szemlélődöm, gondolkodom (ha épp nem dolgozok, vagy foglalkozok valamivel), és kitölti a tudatomat, "nem érek rá" magányosnak lenni:). Nem lehet ezzel semmit kezdeni.
2019. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, leginkább akkor, ha nem ő választja a társaságát, mondjuk egy olyan iskolai közösségbe kerül, akikkel naponta együtt van, de nem érzi a baráti kötődést köztük.


Mit lehet kezdeni vele? Elmész tőlük, hiszen nem érzed magad jól velük, majd elkezdesz olyanokkal ismerkedni, akik jellemre és/vagy érdeklődésre hasonlóak hozzád.


18/L

2019. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, ahogy hetes mondja. Pont ezért vágyok én is inkább barátnőre, mint valami közösségre. Egy elfogadó ember aki megölel és ennyi :)
2019. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, mert nem abban a társaságban van, ami neki jó lenne. Azt lehet tenni, hogy tiplizni onnan.
2019. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 (6os vagyok): igen,de lehet, hogy amúgy kedvelem a társaság tagjait, de akkor magányosodom el, ha elkezdenek fecsegni, pletykálni, nem jelenlévőkről locsogni. Akkor elvonulok magányomba, még ha fizikailag úgy is tűnik, hogy ott vagyok.
2019. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!