Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért baj egyes lányoknak,...

Miért baj egyes lányoknak, nőknek ha leszólítják őket az utcán, vagy buszon, villamoson, akárhol? Főleg ha udvariasan szólítják meg őket?

Figyelt kérdés
Egy fiúnak vagy férfinak ez a dolga.Hogy csajozzon.Nem haragudhat senki rám azért,ha az utcán leszólítok egy lányt vagy nőt.Ha bunkó lennék akkor jogos lenne hogy nem akarnak beszélgetni velem de így nem az.Én se haragszom egy lányra ha leszólít az utcán bár ez ritkán fordul elő.
2019. okt. 28. 20:10
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
89%
Minden lány úgyse lesz kíváncsi rád mert nem mindegyik ugyan úgy gondolkozik. Buszos ismerkedéskor meg elég nehéz felkelteni valaki kíváncsiságát mert kitalálom -átlagos külsejű, átlagos érdeklődési körű, átlagos beszélőkével rendelkező fiú vagy.
2019. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Igen átlagos vagyok.De én ugyanúgy kíváncsi vagyok egy átlagos lányra is mint egy az átlagosnál szebb lányra.
2019. okt. 28. 23:02
 23/55 anonim ***** válasza:
95%
De mivel minden embernek van szabad akarata, ezt nem tudod befolyásolni. Álmodozhatsz róla, de ha egy erőszakos kis tetű vagy, akinek már oviban meg kellett volna tanulnia, hogy nem ő a világ közepe, akkor inkább maradj otthon.
2019. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem érdekelnek idegenek, vannak barátaim, na, ők érdekelnek.


Nincs időm leállni idegenekkel, mert megyek valahova, 95%-ban olyan helyekre, ahonnan nem késhetek. Az utazással töltött időmet pedig szeretem hasznosan tölteni, például olvasással.


Vannak társkeresők, regisztrálj fel egyre.


L

2019. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
#24 L én jobban szeretem a személyes ismerkedést.A netes társkeresés nekem túl lassúnak tűnik.Sokat kell várni egy személyes találkozóig.Én még nem szeretek sokat várni.
2019. okt. 28. 23:08
 26/55 anonim ***** válasza:
86%

Engem meg nem érdekelnek ismeretlenek, akik teljesen véletlenszerűen, gyakran bunkó módon szólítanak meg.


L

2019. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
90%

Eddig megtudtuk:


Nem érdekel mások akarata

Követelőző vagy

És türelmetlen


Szerintem maradj online. És ignoráld ezt is, pubicica.

2019. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
L és ha kedvesen szólítanak meg idegenek?Akkor szívesen beszélgetsz velük?
2019. okt. 28. 23:14
 29/55 anonim ***** válasza:
85%

Akkor se, mert:

1. mást csinálok.

2. nincs időm.

3. nincs kedvem.

4. könnyen lehet, nem is szimpatikus.

2019. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
89%
Mit vársz, hogy egy idegen majd két szó után az öledbe ugrik? Az ismerkedéshez idő kell, a párkapcsolathoz idő kell, minden emberi kapcsolat kialakításához idő és türelem kell, nem lehel elsietni.
2019. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!